جولای 25, 2021 By haminp 0

فاروق: پی ام گفته بود با فاصله دهلی ، فاصله قلب پاک می شود ، هیچ تلاشی در سطح زمین انجام نمی شود ، هیچ تلاشی انجام نمی شود

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو

ارسال شده توسط: کاریزما
آخرین به روز رسانی در خورشید ، 25 ژوئیه 2021 22:54 IST

خلاصه

عبدالله گفت که اختلاف نظر قابل تحمل نیست ، مردم بازداشت شدند.

فاروق عبدالله (فایل عکس)

فاروک عبدالله (پرونده عکس)
– عکس: اینستاگرام / dr.farooqabdullah

به اخبار گوش کن

گسترش

رییس کنفرانس ملی ، دکتر فاروق عبدالله ، گفت که حتی یک ماه پس از دیدار با نارندرا مودی ، نخست وزیر در دهلی ، هیچ نتیجه ای در سطح زمین وجود نداشت. عبدالله این را در چارچوب اظهارات نخست وزیر در جلسه ای که در 24 ژوئن در دهلی برگزار شد ، گفت كه او می خواهد قلب مردم جامو و كشمیر را به دست آورد و فاصله قلب ها را از فاصله دهلی پاک کند. عبدالله در گفتگو با خبرگزاری گفت که این مورد استقبال می شود ، اما در سطح زمین هیچ تلاشی صورت نگرفته است. اختلافات تحمل نمی شود ، مردم بسته نگه داشته می شوند.

عبدالله گفت که باید کشور کامل و بدون چون و چرای جامو و کشمیر قبل از انتخابات مجلس خود احیا شود. رئیس جمهور کارولینای شمالی در پاسخ به این س ifال که اگر ایالت قبل از انتخابات اعطا نشود ، حزب او شرکت خواهد کرد یا خیر ، گفت: “ما تصمیم خواهیم گرفت که چه زمانی منفجر شویم. رئیس سابق اتحادیه اروپا در پاسخ به سوالی در مورد آینده اتحاد Gupkar (PAGD) ، گروهی از شش حزب اصلی سیاسی ، از جمله NC و PDP ، گفت که اتحاد دست نخورده است و ما همه با هم هستیم.

همچنین بخوانید – Kargil War: داستان جنگ Kargil ، در دراس روایت می شود ، داستان قهرمانان را در حضور Veer Naris و Veer Mothers روایت می کند

هند و پاکستان هر چه زودتر واقعیت را درک کند ، بهتر است.

فاروک عبدالله ، نماینده مجلس در دو نشست جداگانه در لاماد و دئوسار در منطقه کولگام در کشمیر ، خطاب به مقامات حزب ، خواستار گفتگوی پایدار و نتیجه گیری بین هند و پاکستان شد و گفت دو کشور باید بدانند که نمی توانند پیروز شوند. . هرچه زودتر دو کشور همسایه واقعیت اساسی را درک کنند ، بهتر است. برای بازگشت سریع به صلح و ثبات پایدار در جامو و کشمیر و کل منطقه بهتر است.

[ad_2]