ژانویه 18, 2021 By haminp 0

فارغ التحصیلان نام سنگ از دانشگاه ملی چونام پس از 12 سال فارغ التحصیلی 10 میلیون بورس تحصیلی اهدا می کنند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] “مانند” اثر پروانه ای “یارانه Dongwon ، امیدوارم این یک بال زیبا برای جوانانی باشد که در شرایط دشوار تحصیل می کنند.”

فارغ التحصیلان دانشگاه ملی چونگنام که هنگام تحصیل در یک محیط دشوار بورسیه می گرفتند ، بورسیه ای به ارزش 10 میلیون نفر را که پس از 10 سال فارغ التحصیلی به دست آورده بودند ، اهدا کردند که این موضوع به یک موضوع داغ تبدیل شده است. شخصیت اصلی موضوع Nam Sang-woon ، فارغ التحصیل دانشگاه ملی چونگنام است.

دانش آموختگان نام سنگ (مدرسه شماره 02 گیونگسانگ) روز دوشنبه 18 ژانویه ساعت 2 بعد از ظهر از رئیس جمهور لی جین سوک دیدار کردند و 10 میلیون بورس تحصیلی به جوانان این مدرسه تجارت اهدا کردند.

دانش آموختگانی که نام سنگ برنده شد مجبور شد در شرایط سخت اقتصادی تحصیل خود را ادامه دهد ، زیرا پدر پیری بود که مدتها از بیماری رنج می برد و هنگام تحصیل به عنوان اصلی ترین دریافت کننده زندگی شناخته شد. در آن زمان ، هیچ سیستم بورسیه ملی وجود نداشت ، بنابراین او با شرکت در کلاسها در طول روز و کار در چندین شب نیمه وقت ، تحصیل و زندگی خود را ادامه داد.

سپس شرایط ادامه تحصیل در شرایط دشوار برای گروه ها و دانشکده ها مشخص شد و وی به عنوان عضو انجمن یاران دونگ وون انتخاب شد. بورس تحصیلی Chunnam National University Dongguon یک سیستم بورس تحصیلی نماینده دانشگاه ملی Chunnam است که به دانشجویان با شرایط نامناسب خانوادگی کمک می کند تا در یک محیط بهتر تحصیل کنند.

پس از فارغ التحصیلی و بدست آوردن شغل کلاس چهارم در آن زمان ، فارغ التحصیلان نام سنگ پس از دریافت بورسیه ، برنده شدن بورس تحصیلی برای پیشرفت تحصیلی و پیروزی در چالش ها در مسابقات مختلف ، نیمه وقت را ترک کرد.

نام سنگ وون ، که همزمان با فارغ التحصیلی موفق به یافتن شغل شد ، در حال حاضر به عنوان مدیر در منطقه Daejeon Chungcheong در Coupang It مشغول به کار است ، گویی بورسیه تحصیلی که هنگام تحصیل دریافت کرده است به “اثر پروانه” برای به او. او تصمیم گرفت که اهدا کند.

فارغ التحصیلان نام سنگ گفت: “وقتی من در مدرسه بودم زیرا خانواده ام سختی می کشیدند ، من اغلب به جای تحصیل به کار نیمه وقت تمرکز می کردم ، اما موفق شدم بورس تحصیلی Dongwon را بگیرم و در آینده وقت و تلاش خود را بگذارم. حرفه. منصب خود را داشته باشم و اکنون به عنوان مدیر میانی شغل خود را داشته باشم. “

علاوه بر این ، “بورسیه هایی که در آن زمان در شرایط دشوار دریافت کردم ، مرا دلداری داده و انگیزه می داد که علاوه بر حمایت مالی ، برای آینده زندگی کنم.” امیدوارم این ادامه پیدا کنه “

[ad_2]