ژانویه 27, 2021 By haminp 0

علاوه بر این ، حزب دموکراتیک حزب شهر دژئون ، کمیسیون ویژه توسعه متعادل ملی ستاد ارتقا Da داژئون راه اندازی شد!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] کمیته ویژه حزب دموکراتیک در توسعه ملی متعادل (رئیس وو وون سیک) نوار ارتقا Da داژئون (مدیر سئونگ-رائو چو) برای ایجاد و اجرای یک استراتژی توسعه ملی متعادل تشکیل شد.

علاوه بر این ، حزب شهر حزب دموکراتیک داژئون (رئیس پارک یانگ بزودی) اولین جلسه خود را در تاریخ 27 ، که همچنین مراسم افتتاحیه ستاد ارتقا Da Daejeon را برگزار کرد ، و فعالیت های گسترده را برای ایجاد یک استراتژی توسعه ملی متعادل آغاز کرد. .

مراسم راه اندازی به صورت یک کنفرانس ویدیویی از طریق تماس برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 برگزار شد. در این جلسه اعضای مجمع منطقه ای داژئون ، از جمله وون سیک وو ، رئیس کمیته ویژه توسعه ملی متعادل ، سونگ- حضور داشتند. Rae Cho ، Unha Hwang و Cheol-min Chang ، شهردار Heo Tae-jeong ، شهردار Daejeon ، شهردار پنج انجمن خودمختار Daejeon ، و همچنین اعضای شورای شهر / شورای اصلی.

سئونگ ری چو ، که به عنوان رئیس ستاد ارتقا promotion داژئون منصوب شد ، در یک کنفرانس ویدیویی گفت: “داژئون ، سجونگ و چونگچئونگ آخرین موج شکن هایی هستند که می توانند از ازدحام جمعیت در کلان شهرها و ناپدید شدن استان ها جلوگیری کنند.” “اگر چونگچئونگ سقوط کند ، استراتژی توسعه متوازن ملت به هم خواهد خورد. این منجر به کاهش رقابت ملی خواهد شد.”

“در این زمینه ، شهر Sejong تأسیس شد و از ساخت خانه سلطان Sejong در مجلس شورای ملی تشویق می شود.” وی افزود: “برای اطمینان از اینکه منطقه Chungcheong می تواند به عنوان یک محور اصلی توسعه متعادل ملی نقش اصلی را داشته باشد ، ما در حال تکمیل استراتژی مگا شهر و پایتخت اداری داژئون و سجونگ هستیم. ما به ترویج آن ادامه خواهیم داد.

شهردار داژئون ، هور تائه جئونگ ، که به عنوان مشاور دائمی منصوب شده است ، در یک سلام و احوالپرسی گفت: “علی رغم تلاش های فراوان برای توسعه متعادل ملی ، مانند ساخت و ساز از شهر Sejong ، مقررات شهری و ساخت و سازهای نوآورانه شهری ، تمرکز منطقه شهری “نه تنها منطقه ، بلکه منطقه پایتخت نیز نمی تواند انتظار توسعه بیشتری داشته باشد.”

شهردار هئو گفت: “شهر داژئون در نظر دارد استراتژی Chungcheong Mega City را دنبال کند ، که در آن منطقه Chuncheong از طریق چارچوبی برای همکاری و رشد سودآور ، کره کره را تغییر شکل می دهد.” وی تأکید کرد ، “من تلاش فعال می کنم تا به سیاستی تبدیل شوم که شامل رویایی برای ساخت کره است. “

وون سیک وو ، رئیس کمیسیون ویژه توسعه ملی متعادل در کنفرانس ویدیویی ، گفت: “انتظار می رود داژئون بهترین روش را برای تکمیل سرمایه اداری استخراج و ارتقا دهد و به عنوان پایه ای برای توزیع توابع در چونگچئونگ عمل کند. منطقه به طور مساوی در ارتقا کلانشهر در منطقه Chunchong. در روند پیگیری استراتژی توسعه ، ما سخت تلاش خواهیم کرد تا از موفقیت کلانشهر چونگچئونگ پشتیبانی و پایدار بمانیم تا بتوانیم با چونگنام ، چونگ بوک و سجونگ نقش بازی کنیم. “

رئیس حزب شهر پارک یانگ ، که به عنوان مشاور دائمی ستاد ارتقا Da Daejeon منصوب شد ، نیز در یک سخنرانی تبریک گفت: “اکنون توسعه ملی متعادل گزینه ای برای حل ازدحام بیش از حد کلانشهرها و حل مشکل ناپدید شدن محلی نیست. پیش بینی می شود با حل عدم تعادل منطقه ای در داژئون و همچنین توسعه ملی متعادل در داژئون و کشف تجارت و چشم انداز بی نظیر داژئون که مطابق با ویژگی های منطقه ای است ، نقش عمده ای در خوشبخت کردن داژئون برای همه شهروندان داشته باشد. “

در این روز ، کمیته تبلیغ ویژه Daejeon رهبران تالار شهر Daejeon ، Park Young ، رئیس حزب Daejeon City Park Park ، و شهردار Daejeon Huh Tae-jeong را به عنوان مشاوران دائمی و Song Seok-geun ، رئیس منطقه ای (معاون نماینده) مأمور کرد. و همچنین روسای پنج منطقه خودمختار در دژئون. علاوه بر این ، کوون یونگ اخیراً ، رئیس شورای شهر داژئون ، کمیته دائمی شورای شهر و رئیس شورای بنیاد به عنوان اعضای کمیته ویژه منصوب شدند. ابتدا ستاد ارتقا با 22 عضو تشکیل شد و سپس تصمیم بر این شد که اعضای مشاور اضافی نیز حضور داشته باشند.

علاوه بر این ، کمیته ویژه حزب دموکراتیک برای توسعه متعادل ملی دژئون همچنان به دنبال کارهای اساسی برای توسعه متعادل ملی مانند تأسیس کلانشهر در منطقه چونچونگ و تأسیس خانه سلطان سجونگ تحت توسعه ملی متعادل است. و همچنین جمع آوری نظرات در مورد موضوعات منطقه ای و بحث در مورد توسعه استراتژی.

کمیته ویژه توسعه ملی متعادل حزب دموکرات کره ، برنامه ریزی شده برای مراسم تحلیف ملی ماه آینده ، توسط منطقه ارتقا می یابد ، زیرا “توسعه ملی متعادل و تکمیل سرمایه اداری” ، سازمان یافته توسط حزب دموکرات کره ، افزایش یافته است از رأس حزب تا کمیته ویژه رسمی در دسامبر سال گذشته.با راه اندازی ستاد مرکزی ، قصد دارد در تحقق و اجرای وظایف توسعه ملی متعادل نقشی ایفا کند.

[ad_2]