ژانویه 21, 2021 By haminp 0

علاقه به جاذبه گردشگری ‘Hoeryongpo’ UP با یک تروت!

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]Hoeryongpo ، نقطه نمای دیدنی Yecheon-gun ، اخیراً در برنامه های مختلف ردیابی تلویزیون ترانه ای درباره Hoeryongpo خوانده است و بازخورد زیادی از کاربران شبکه دریافت کرده است.

اعضای بازیگران “People of Trot” MBC ، KBS2 ، “جشنواره ملی ورزش تروت” ، “Call Center of Love” TV Chosun و “Mistrot 2” آهنگ های Hoeryongpo را انتخاب کردند و عشق بسیاری از تماشاگران دریافت کردند. برای این توانایی آواز انفجاری.

Hoeryongpo یک گنجینه ملی 16 پوندی است و به شکل اژدهایی است که در اطراف روستا زوزه می کشد و “من به Hoeryongpo ، جایی که در دستان مادرم است ، برمی گردم”. مانند متن آهنگ ، Naejangcheon ، شاخه ای از رودخانه ناکدونگ ، یک دهکده جزیره ای در کشور است که در آن حدود 350 درجه حرکت می کند.

در واقع ، ساکنان این منطقه زندگی می کنند و مزارع و مزارع برنج را کشت می کنند و بین روستا و Naeseongcheon یک ساحل شنی گسترده ، همراه با مناظر زیبا وجود دارد ، بنابراین یک زمین خاص وجود دارد که به راحتی در کره یافت نمی شود.

علاوه بر این ، Dulle-gil که از Hoeryongpo به Samgang Jumak می رفت ، توسط وزارت مدیریت عمومی و امنیت در سال 2012 به عنوان “10 جاده برتر سبز روستای ما” انتخاب شد. این ارتباط با مقاصد گردشگری اطراف مانند سالن نمایشگاه ، جاذبه های مختلفی را در اختیار گردشگران قرار می دهد.

علاوه بر این ، یونگ گونگ سوندای ، غذایی که حاوی غم مردم عادی است ، در “سه پادشاه بائک جونگ وون” معرفی شد و ارزش برند افزایش یافته است. دارند.

[ad_2]