ژانویه 19, 2021 By haminp 0

صنعت خیاطی Sangju به Hongjam تبدیل می شود ((())

[ad_1]

[상주타임뉴스=김이환 기자] با توسعه صنعت صنعت پرورش ، Sangju ، که “شهر سیصد” (برنج ، پیله ، سیب بهشت ​​خشک) نامیده می شود ، به یک شهر صنعتی با مربای قرمز تبدیل شد.

Hongjam (弘 蠶 ، کرم ابریشم که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد) برای نجات صنعت کرم ابریشم بود که در دهه 1970 از الیاف شیمیایی خارج شد ، این به معنای صنعتی است که محصولات مختلفی را با استفاده از کرم ابریشم تولید می کند.

براساس شهر سانگجو ، 25 مزارع کرم ابریشم در سانگجو وجود دارد و 96 مزارع (44 هکتار) در همه مزارع کرم ابریشم (برگ توت) که از کرم ابریشم تغذیه می کنند ، ترکیب شده اند. در میان آنها 3-4 در حال حاضر محصولاتی را با مربا قرمز تولید می کنند. این ماده عمدتا پودر مربای قرمز تولید می کند و آن را به مراکز خرید آنلاین بزرگ تحویل می دهد. کشاورزی در لی آن میون گفت: “ما کرم های ابریشم تولید می کنیم که فقط در یک محیط تمیز رشد می کنند ، آنها را به صورت پودر درآورده و به عنوان محصولات ابریشم قرمز می فروشیم. اخیراً ، به دلیل تعداد کرونا 19 تعداد افرادی که به دنبال غذاهای کاربردی هستند ، ، به طور مداوم در حال رشد است.

مربا قرمز به کرم های ابریشم بخارپز و لیوفیلیزه شده درست قبل از تهیه پیله گفته می شود و حاوی مواد مختلفی از قبیل پروتئین و امگا 3 است. همراه با اعلامیه توسط اداره توسعه روستایی که تأثیر آن را در سرکوب علائم اصلی بیماری پارکینسون ، محصولات مربای قرمز Sangju توجهات را به خود جلب می کند ، به طوری که اخیراً اعلام شده است که یک پودر مرباخوری سالم در وب سایت پرتال محبوب ترین کلمه کلیدی است.

علاوه بر غذاهای سالم ، از مربای قرمز به عنوان ماده اولیه دارویی مرطوب کننده ها و لاله های مصنوعی استفاده می شود و نخ ابریشم گرفته شده از پیله ها از رشته های گایاگوم ساخته می شود. توت ، میوه توت از ترشی ، نان و پودر تهیه می شود و از نخ پیله برای ساخت روسری ، هانبوک و اقلام کوچک مختلف استفاده می شود.

یک مقام سانگجو گفت: زنبورداری در کاربردهایی مانند غذا و دارو و همچنین لباس تنوع بیشتری پیدا می کند.

[ad_2]