ژانویه 22, 2021 By haminp 0

صندوق توسعه مشاغل کوچک و متوسط ​​در شهر چئونان

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] شهر Cheonan اعلام کرده است که از SME های پشتیبانی کننده بودجه به ارزش 10 میلیارد دلار در سال جاری برای کاهش کمبود مالی SME ها و ثبات حاکمیت ، از نرخ بهره به SME ها پشتیبانی می کند.

محتوای اصلی این سیاست حمایت از تفاوت نرخ سود وام های مورد نیاز SME ها از طریق صندوق حمایت از SME است. این شهر قصد دارد تا زمانی که بودجه امسال به اتمام نرسد ، درخواست بهره وام را بپذیرد.

طبق گفته این شهر ، اهداف پشتیبانی تولید SME است که فروش محصولات آنها بیش از 30٪ از کل فروش Cheonan را تشکیل می دهد و سقف وام تا 200 میلیون دلار درآمد کسب شده برای هر شرکت است.

دوره وام (ذخیره ثانویه) دو ساله است و هنگامی که یک شرکت کوچک و متوسط ​​از بانکی که با شهر چئونان توافق نامه ای امضا کرده وام دریافت می کند ، شهر چئونان نرخ بهره وام بین شرکت و بانک را 1.75 درصد حفظ می کند. برای کسانی که برنده جایزه کارآفرین شهر Cheonan / جایزه مشاغل خانوادگی شده اند یا زنان و افراد دارای معلولیت دارند ، با افزودن 0.25٪ به 2٪ علاقه حفظ می شود.

سه بانک وجود دارد که قرارداد شهر چئونان را امضا کرده اند ، از جمله NH Nonghyup Bank و KEB Hana Bank در چونگنام و بانک صنعتی IBK که امسال به عنوان یک م institutionسسه مالی جدید اضافه شد.

SME های تولیدی مستقر در Cheonan که می خواهند از نرخ بهره پشتیبانی کنند می توانند ارتباط نرخ بهره صندوق توسعه مشاغل کوچک Cheonan را که در منوی پشتیبانی شرکت ها در وب سایت تالار شهر Cheonan منتشر شده است بخوانند یا تماس بگیرند با بخش پشتیبانی شرکت در Cheonan (041-521-5460)

لی جه سون ، رئیس پشتیبانی شرکت ، گفت: “من امیدوارم که این حمایت به تولیدکنندگان کوچک و متوسط ​​در حوزه قضایی که از مشکلات مدیریتی ناشی از کرونا 19 رنج می برند از طریق پشتیبانی از نرخ بهره برای ترویج وجوه کمک کند. به ثبات حکمرانی کمک خواهد کرد. “او گفت:” من تمام تلاش خود را خواهم کرد.

[ad_2]