ژانویه 26, 2021 By haminp 0

صحبت از آینده چونگنام از طریق صدای جوانان

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] در روز بیست و ششم ، چونگنام-دو وقت داشت تا با دانشجویان درگیر در زمينه تجارب اداری زمستان در دفتر استان ارتباط برقرار کند.

آموزش تجربه اداری هر ساله برای بهبود درک دانشجویان از جامعه و فراهم آوردن فرصت های مشارکت در حومه روستا در تعطیلات دانشگاه انجام می شود.

این جلسه با موضوع “صحبت کردن درباره آینده چونام از طریق صدای جوانان” برگزار شد و با تماشای فیلم های فعالیت های کاری دانش آموزان آغاز شد.

وقت آن فرا رسید که سوالات و پاسخهایی را در مورد چونگنام ، جایی که جوانان می خواهند در آنجا زندگی کنند ، بیابیم و برای توسعه آینده چونگنام آماده شویم.

دانشجویان پاسخ دادند که “ایجاد زیرساخت های فرهنگی ضروری است” تا نسل جوان بتواند از Chungnam ، جایی که جوانان می خواهند زندگی کنند ، لذت ببرند.

وی گفت که برای توسعه آینده چونگنام ، “چونگنام با طیف گسترده ای از تجربه و انتخاب شغل” باید انجام شود.

در طول مکالمه ، فرماندار یانگ و دانشجویان توافق کردند و بدون هیچ مشاجره ای نظرات صادقانه ای را به اشتراک گذاشتند.

در این جلسه ، فرماندار سونگجو یانگ با ارسال پیامی از امید ، گفت: “از آنجا که جوانان نیاز به خوشبختی دارند ، چونگنام می تواند خوشحال باشد ، بنابراین امیدوارم جوانان آینده چونگنام با امید رو به جلو حرکت کنند.”

از طرف دیگر ، دانشجویان شرکت کننده در این آموزش زمستانی با تجربه اداری ، فقط با دانشجویانی که از نظر کرونا 19 آزمایش شده اند و از قبل تأیید منفی داشتند و در قرنطینه کامل ادامه داشتند ، در این آموزش شرکت کردند.

[ad_2]