ژانویه 25, 2021 By haminp 0

صادرات محصولات کشاورزی و تخصصی در سال گذشته ، 21.9 میلیون دلار ، تقریباً سالانه دو برابر شده است

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]براساس اطلاعات صادرات محصولات کشاورزی و غذایی کره ای که توسط شرکت توزیع مواد غذایی کشاورزی و شیلات کره منتشر شده است ، Yecheon-gun نشان می دهد که صادرات محصولات کشاورزی و ویژه سال گذشته به 2192 میلیون دلار (26.3 میلیارد KRW) بالغ شده است که تقریبا دو برابر شده است دوره زمانی.

این دستاورد نتیجه بازاریابی فعال برای صادرات به خارج از کشور است ، حتی در شرایطی که مصرف داخلی محصولات کشاورزی و خاص به دلیل اثرات کرونا 19 کند است و صادرات به خارج از کشور به شدت کاهش یافته است.

به ویژه ، در دو سال گذشته از زمان روی کار آمدن ، کیم هاک دونگ به طور فعال در واکنش به گسترش صادرات ، قدرت اداری خود را برای احیای توزیع محصولات کشاورزی متمرکز کرده است ، به طوری که کشاورزان می توانند بر محصولات عالی کشاورزی و ویژه تمرکز کنند و سرب به مزارع درآمد خانوار.

علاوه بر این ، با امضای توافق نامه صادرات محصولات کشاورزی و ویژه با پرزیدنت H Mart Brian Kwon ، بزرگترین خرده فروش آمریکایی در آمریکا ، برای بهبود تصویر محصولات عالی و ویژه Yecheon و گسترش مبادلات متقابل. برای افزایش درآمد خانوارهای مزرعه به بازارهای خارجی از طریق بازاریابی صادراتی.

اقلام مختلفی از جمله برنج ، تربچه ترشی ، پودر فلفل قرمز ، قارچ و روغن کنجد به ایالات متحده ، ژاپن ، تایوان و ویتنام صادر شده است و ارتش قصد دارد امسال تولیدات انبوه Shine Muscat را به بازارهای خارج از کشور معرفی کند.

از طرف دیگر ، Yecheon-gun در احیای توزیع محصولات کشاورزی و ویژه قابل توجه بود ، به عنوان بهترین نهاد در ارزیابی سیاست های صادرات محصولات کشاورزی و غذایی Gyeongbuk در سال گذشته ، authorities مقامات محلی با شایستگی صادرات در 57 امین روز تجارت chosen غلبه بر کرونا 19 او خوب عمل کرد.

[ad_2]