فوریه 2, 2021 By haminp 0

صاحبان سگ اشتراک اجباری بیمه مسئولیت مدنی را تشویق می کنند

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]طبق قانون اصلاح شده حمایت از حیوانات ، از 12 فوریه ، صاحبان سگ باید ثبت نام کنند در بیمه مسئولیت اتحاد.

بیمه گران غیر از بیمه زندگی از 25 ژانویه (دوشنبه) شروع به فروش بیمه سگ های نابینا می کنند تا خسارت ناشی از پنج نوع سگ دیگر را جبران کنند.

بیمه * که با حمله به سگهای دیگر خسارت را جبران می کند ، هنوز توسط شرکت های بیمه فروخته می شود ، اما بیشتر این پوشش حدود 5 میلیون کرون KRW تعیین شده است و تهیه بیمه سگ های بزرگ یا سگ های کوچک دشوار است. بخش خصوصی به طور داوطلبانه خسارت افراد دیگر را از طریق بیمه و غیره جبران می کند.

علاوه بر این ، زمینه های مجازات * و موارد دیگر. در صورت گزش ، آنها به عنوان قانون حمایت از حیوانات تاسیس شدند (که از 31 مارس 2019 به اجرا درآمد) ، اما همچنین عنوان شد که سیستم جبران خسارت برای قربانیان حوادث ناکافی است.

بیمه سگ همراه بیمه ای است که مرگ ، عواقب یا آسیب دیدگی شخص دیگری را به دلیل سگ همراه و خسارت به حیوان شخص دیگری جبران می کند. ما در حال راه اندازی بیمه ای هستیم که 15 میلیون درآمد برای هر نفر و بیش از 2 میلیون درآمد هر تصادف در صورت صدمه به حیوانات دیگر را تحت پوشش قرار می دهد.

هزینه ثبت نام در بیمه سگ سالانه 15000 وون است (1250 درآمد ماهانه) ، به حداقل رساندن بار صاحب سگ ، و در صورت نقض تعهد بیمه ، اولین تخلف 1 میلیون بدبو است ، دومین مورد 2 میلیون وون ، و 3 سوم جریمه 1 میلیون تومانی اعمال شد.

یک مقام مسئول شهر آندونگ گفت: “سازوکاری در نظر گرفته شده است که به قربانیان غیرعمد که توسط سگهای نابینا جان خود را از دست داده و یا زخمی شده اند بتواند سریعاً خسارت وارده را برای خسارت دریافت کرده و خطرات را با حق بیمه مناسب توزیع کند.” بیمه نامه دارندگان سگ نابینا اجباری

[ad_2]