ژانویه 18, 2021 By haminp 0

شورای Daejeon Yuseong-gu اولین جلسه موقت خود را در سال جدید افتتاح می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شورای یوسئونگ گو پایتخت داژئون (به ریاست لی گوم سئون) 247مین جلسه فوق العاده خود را در یک برنامه 9 روزه از 18 تا 26 برگزار می کند و در مورد برنامه های پیشنهادی ، از جمله “گزارش برنامه های اصلی کسب و کار برای سال 2021” بحث خواهد کرد.

نخست ، رئیس جمهور لی گوم سون گفت: “من می خواهم حمایت خود را از همه ساکنان ، از جمله صاحبان مشاغل آزاد و کوچک که در سال گذشته از بحران کرونا 19 رنج برده اند ، ابراز کنم. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا یوسئونگ-گوا صادقانه تر به جلو بپرد. “

موارد اصلی در دستور کار این نشست فوق العاده “اصلاحیه جزئی مصوبه انتصاب و فعالیت بازرسان مالی در یوسونگ گو ، داژئون” (معاون رئیس جمهور لی هی هوان) و “اصلاحیه جزئی مصوبه پرداخت هزینه های قانون گذاری” است. فعالیت برای اعضای Yuseong-daejon “(رئیس یونگ-هی یونگ)” ، “اصلاحیه جزئی مصوبه مربوط به نصب و راه اندازی صندوق توسعه گردشگری در Yuseong-gu، Daejeon” (رئیس Eun-joo Hwang) ، “دستورالعمل پیشنهادی” در مورد بهبود قابلیت دسترسی به وب برای افراد دارای معلولیت در یوسئونگ گو ، Daejeon “دستورالعمل پیشنهادی درباره آموزش اپراتورهای تجاری در مرکز آواز در یوسئونگ گو ، داژئون (سونگ جائه من ، رئیس ویژه بودجه و تسویه حساب) و دستورالعمل مدیریت کیم یونگ پنگ) ، “پیشنهاد احترام و حمایت از اعضای خدمات نظامی معتبر در یوسئونگ گو ، داژئون”

[ad_2]