فوریه 5, 2021 By haminp 0

شورای Daejeon Jung-gu ، 232مین جلسه موقت ، بسته شد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شورای داژئون جونگ گو (رئیس جمهور کیم یئون سو) چهار ماده در دستور کار را به عنوان “قانون اصلاح جزئی قوانین مربوط به جلسه شورای یونگ-گو متروپولیتن دائژئون” در دومین جلسه عمومی 232مین جلسه فوق العاده مطرح کرد. و اولین جلسه موقت سال جدید را به پایان رساند.

به ویژه ، در این جلسه فوق العاده ، آژانس اجرایی گزارش برنامه های اصلی فعالیت های تجاری در سال جاری را ارائه داد و گزینه های مختلف سیاستی را برای ارتقا actively فعالانه تجارت و توسعه یونگ گو در پروژه های در دست اجرا پیشنهاد داد. بررسی دستور کار کمیته دائمی ، “پیش نویس دستورالعمل تعیین و پشتیبانی خیابانهای خرید توسط کوچه در جونگ گو ، داژئون (پیشنهاد نماینده توسط یون وون اوک)” ، به دو مورد پرداخت ، از جمله “قانون دائژون برای جزئی اصلاحیه آیین دادرسی شهر یونگ گو (به نمایندگی از آن سون یانگ) “

در جلسه عمومی آن روز ، پنج دقیقه توسط نمایندگان پارلمان اروپا لی چون سو ، آن هیون جین و چو یونگ هیون قبل از پیشنهاد دستور جلسه صرف شد. نماینده لی جئونگ سو گفت ▲ با توجه به اصلاحیه جزئی در مصوبه برنامه ریزی شهری ، که نسبت سطح مجتمع های مسکونی در مناطق تجاری را که توسط Daejeon City و شورای شهر ، نمایندگی تبلیغ می شود ، محدود می کند. Ahn Hyung-jin ▲ افزودن مراکز مشاوره و مشاورانی که می توانند قلب جوانان و فقط جوانان را شفا دهند. با توجه به ترویج فرهنگ اردو در کره ، نماینده Un-Kyung Cho اخیراً اصرار بر ایجاد اقدامات مشترک بین موسسات برای پیشگیری از عفونتهای گروهی COVID-19 ، مانند مدرسه بین المللی IEM و تهیه اقدامات برای پشتیبانی از قربانیان خود اشتغالی را تسهیل می کند.

رئیس جمهور کیم جونگ سو گفت: “من از همکاران قانونگذار و کارمندان آژانس اجرایی خود تشکر می کنم که با هم همکاری کردند تا اولین جلسه فوق العاده در سال 2021 به خوبی خاتمه یابد.” “من امیدوارم که شما سال جدید چین را رهبری کنید.”

علاوه بر این ، وی گفت: “با ادامه گسترش کرونا 19 ، رکود اقتصادی منطقه همچنان ادامه دارد.” ما اقدامات قانونی را برای پایان دادن به کرونا 19 انجام خواهیم داد و اطمینان حاصل خواهیم کرد که پروژه های برنامه ریزی شده برای امسال با موفقیت اجرا می شوند. “

[ad_2]