ژانویه 29, 2021 By haminp 0

شورای یچون گونگ 243مین جلسه فوق العاده خود را افتتاح کرد

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]شورای یچون گونگ (رئیس Un-su Kim) “از 29 تا 5 فوریه” به مدت هشت روز “جلسه فوق العاده 243مین مجمع یچون گونگ” را برگزار کرد.

در این جلسه فوق العاده ، از 1 تا 5 فوریه ، مدیر بخش عملا در مورد برنامه های اصلی تجارت دولت در سال 2021 ، مانند پروژه خطوط زیرزمینی در خط مقدم Yecheon-eup ، پروژه معامله جدید برای بازسازی شهرها ، آماده سازی مسابقات قهرمانی دوومیدانی 2022 Yecheon Asia و پاسخ پیشگیرانه به کرونا 19. ما در نظر داریم هر دو پرسش و برنامه توسعه را ارائه دهیم.

رئیس جمهور Un-Su Kim در سخنرانی مقدماتی خود گفت: “من می خواهم از همه خدماتی که به دلیل طولانی بودن کرونا 19 و در نتیجه رکود اقتصادی ناشی از آن ، دائماً در حال عبور از شرایط دشوار هستند ، تشکر و احترام بگذارم.” “ما به تجارت کوچک کمک خواهیم کرد. مالکان و کشاورزان ، احیای بازار و ایجاد شغل و کار سخت بر روی فعالیت های قانونگذاری و سیاست گذاری برای غلبه بر کرونا 19 ، تثبیت زندگی و احیای اقتصاد محلی.

فرماندار کیم هاک دونگ همچنین در سخنرانی خود گفت: “من در سال 2021 به خوبی به ارتش خدمت خواهم کرد و تمام تلاش خود را برای توسعه منطقه ای خواهم کرد.” “ما با دقت برنامه های تجاری میان مدت و بلند مدت را برای رشد به عنوان یک شهر مرکزی آماده خواهیم کرد در Gyeongbokgung. و ایجاد مشاغل. و برای ارتقا پروژه Yechon Income Promotion and Love Movement. “گفت.

در همین حال ، پیش از مراسم افتتاحیه ، رئیس جمهور Un-Su Kim “جوایز داوطلب Gyeongsangbuk-do Euijeong 2020” را به معاون رئیس جمهور Kang Young-gu اهدا کرد. این جایزه یک جایزه قابل توجه است که به مشاوران اصلی که خود را وقف ارتقا the رفاه ساکنان و توسعه خودمختاری محلی کرده اند ، اهدا می شود.

[ad_2]