ژانویه 19, 2021 By haminp 0

شورای شهر دژئون گو در تهیه مزایای افتخاری برای جانبازان با مشکل روبرو است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شورای شهردار شهر متروپولیتن داژئون در زمینه کاهش اختلاف بین خدمات منطقه ای در مورد طرح افزایش کمک هزینه افتخاری برای جانبازان از مشکلات رنج می برد.

در نوزدهم ، هیئت مدیره دفتر Daejeon-gu بیست و چهارمین جلسه خود را در سنگر جوانان دفتر Daedeok-gu برگزار کرد و در مورد برنامه افزایش میزان کمک هزینه افتخاری برای جانبازان بحث و تبادل نظر کرد.

در حال حاضر شهر دژئون 70،000 وون بابت کمک هزینه جانبازان افتخاری و 20،000 وون در دفتر بخش پرداخت می کند.

در جلسه آن روز ، رهبران دپارتمان قصد داشتند توافقی را برای افزایش 20 هزار کمک هزینه افتخاری که برای جانبازان جنگ به دست آورده اند ، به دست آورند ، که پزشکان در مورد آن بحث کردند ، اما مخالفت با شهردار دونگ گو ، هوانگ یینگ هو ، به نتیجه نرسید.

شهردار گو ، هوانگ یینگ هو گفت: “پس از هفتمین انتخابات داخلی ، منطقه شروع به پرداخت کمک های افتخاری کرد.” “در واقع ، کمتر از یک سال می گذرد ، اما اگر 20 هزار نفر دیگر جمع کنید ، تأمین مالی دشوار است. منطقه به دلیل تاج 19 ، “او گفت.

وی افزود: بهتر است از نظر سن از 85 سال به بالا تفاوت وجود داشته باشد تا افزایش تعداد افراد. “هدف این است که برابری در پنج حوزه حاصل شود اما از نظر اختلافات مالی باید با گذشت زمان مورد توجه قرار گیرد. ” .

علاوه بر این ، وی افزود: “اگر شما بیش از 85 سال سن دارید ، اگر تعداد کل افراد را 20 هزار وون افزایش دهید ، دونگ گو و جونگ گو باید 500 میلیون درآمد کسب کنند.”

ژانگ یونگ تائه ، رئیس Seo-gu ، گفت: “بیایید با افزایش 10،000 یا 20،000 وون برای تعداد کل افراد تصمیم بگیریم ، به استثنای پیشنهاد افزایش دیفرانسیل 85 ساله یا قدیمی تر که توسط Dong-gu ارائه شده است. “، او گفت. “بهتر است تا آنجا که ممکن است متحد شویم.”

جئونگ یونگ-ری ، شهردار یوسئونگ-گو و Daedeok-gu ، پارک جئونگ-هیون ، گفت: “من گزارشی دریافت کردم که تصمیم با 20،000 بوی بد گرفته شده است ، که توسط افراد در سطح کار مورد بحث قرار گرفت.”

در آن روز ، شورای شهر Daejeon-gu تصمیم گرفت درباره طرحی برای افزایش کمک هزینه افتخاری جانبازان جنگ با مذاکره مجدد بین کارکنان در سطح کار ، بحث کند.

در همین حال ، 1360 نفر در دونگ گو ، 1،393 نفر در جونگ گو ، 1984 نفر در سئو-گو ، 1012 نفر در یوسئونگ-گو و 851 نفر در دایدوک-گو حق دریافت مزایای افتخاری را برای کسانی که در جنگ شرکت کرده اند دریافت کردند. .

[ad_2]