فوریه 4, 2021 By haminp 0

شورای شهر داژئون به طور فعال مسئولیت انتخاب پروژه های مدیریتی با اولویت اصلی را تعیین می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شورای شهر متروپولیتن داژئون امسال عملکرد بازرسی و نظارت بر اجرای قانون را افزایش داده است.

شورای شهر دژئون (رئیس کوون یونگ به زودی) این سال را اولین سال خودمختاری محلی دانست که با بازنگری قانون خودمختاری محلی به یک کشور واقعاً غیرمتمرکز تبدیل شد. آنها اعلام کردند که برنامه ای را برای ارتباط ، همکاری ، همکاری و بازرسی باز خواهند کرد.

به عنوان بخشی از تقویت نقش بازرسی و نظارت بر شوراهای محلی ، شورای شهر دو یا سه پروژه را برای هر کمیته دائمی انتخاب می کند و هر شش ماه یک بار و سالی دو بار در سطح پارلمان ارزیابی خود را انجام می دهد.

انتظار می رود که در نتیجه ارزیابی ، از طریق مدیریت مداوم و سیستماتیک ، از جمله ارسال مشوق ها و تمجید از پروژه های ارتقا normal عادی ، و توبیخ برای پروژه های کند / مشکل دار و ارائه گزینه های مناسب با طرح مشکلات ، نتایج ملموسی از این پروژه حاصل شود.

از طرف دیگر ، با نگاهی به اولویت پروژه های مدیریتی هدفمند امسال توسط شورای شهر ، 2022 پوند ، انجمن جهانی دولت محلی در دایجون on شهر مبتکر اقتصاد اجتماعی of پارک بیس بال رویاها Center مرکز پزشکی داژئون △ کودکان عمومی بیمارستان توانبخشی project پروژه اتصال کمربند سبز زیست محیطی شهری طرح ادغام یک پارک نوپا و چالش دوباره در پردیس نوآوری △ ایجاد و بهره برداری از “Eoullim Plaza” ، بستری برای همکاری بین دانشمندان و کارآفرینان otion ارتقا of ایجاد یک دبیرستان چند منظوره در مدرسه … گسترش امکانات مدرسه.

از سوی دیگر ، رئیس جمهور کوون یونگ اخیراً گفت ، “با یک مصوبه منحصر به فرد در سال جاری ، ما بازرسی ها و نظارت بر سازمان اجرایی را با 21 همکار برای انجام مسئولیت های اولیه کنگره بیشتر تقویت خواهیم کرد” و اجرای یک برنامه مسئولیت که به وضوح حضور کنگره را نشان می دهد. “

وی همچنین تأکید کرد ، “با توزیع مجدد و گسترش کرونا 19 ، نه تنها شهروندان بلکه صاحبان مشاغل آزاد و مشاغل کوچک نیز مشکلات زیادی را تجربه می کنند.

[ad_2]