ژانویه 25, 2021 By haminp 0

شورای شهر داژئون “اولین جلسه فوق العاده در سال 2021” را افتتاح کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شورای متروپولیتن داژئون (رئیس جمهور كوان یونگ به زودی) مراسم افتتاحیه 256 مین نشست فوق العاده 25 ام را برگزار كرد و اولین جلسه فوق العاده را در سال 2021 برگزار كرد.

در مجموع 64 ماده از دستور کار در این جلسه فوق العاده مورد بررسی قرار خواهد گرفت که شامل 14 مصوبه پیشنهادی ، 23 مصوبه ، 7 لایحه راهنمایی و رانندگی ، یک لایحه قانون ، 2 نظر و 31 گزارش است.

در اولین جلسه عمومی روز ، شهر و اداره آموزش گزارش های مهم کسب و کار را برای سال جاری گزارش کردند و نماینده کو بن هوانگ از طریق یک سخنرانی آزاد 5 دقیقه ای گفت: “در مورد طرح واحد منطقه داژئون” و نماینده پارک هی ریون ، “طرح احیای کل جنگ و کاهش مالیات” ، چای گی – به زودی. نماینده “نیاز به تعادل کار و زندگی” ، نماینده مون سئونگ برنده و حمایت ترجیحی از مالیات دهندگان صادق ، نماینده هنگ چونگ وون “طرح احیای شهر اصلی” شد ، و نماینده کیم چان سول از سازمان اجرایی خواست “ایجاد پروژه توسعه شهری و حمل و نقل یونچوک-دونگ”.

رئیس جمهور کوون یونگ اخیراً در سخنان افتتاحیه خود گفت ، “با روحیه کسر متحدالمرکز برای غلبه بر مشکلات ، کار با قلب ما ، ما توانایی های خود را برای تثبیت زندگی مردم و عبور از بحران ، به دفتر آموزش و پرورش شهر و داژئون متمرکز خواهیم کرد. “ما به عنوان نهادی نماینده شهروندان ، نقش و رسالت خود را ایفا خواهیم کرد ، و دوره ای از خودمختاری محلی واقعی را ایجاد می کنیم که می تواند به درستی منعکس شود.”

[ad_2]