ژانویه 18, 2021 By haminp 0

شورای شهر اندونگ درخواست فرجام خواهی را برای غلبه بر تاج 19 اعلام کرد

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]در هجدهم ، شورای شهر اندونگ (رئیس جمهور هو سئوک کیم) “فراخوان شهروندان برای غلبه بر تاج 19” را مقابل دروازه ورودی کنگره اعلام کرد.

علاوه بر ظهور اخیر موارد اضافی تاج 19 در منطقه آندونگ ، این فراخوانی است که شهروندان به دنبال تصمیم برای تمدید دوره فاصله اجتماعی به مدت دو هفته اعلام شده توسط ستاد مرکزی مقابله با حوادث و ایمنی اعلام کرده اند.

در بیانیه مورد بحث ، شورای شهر آندونگ اظهار داشت: “محدودیت در جلوگیری از بیماری همه گیر سوم کرونا 19 فقط با اقدامات پیشگیرانه توسط مقامات قرنطینه وجود دارد” و خواستار مشارکت فعال شهروندان شد.

وی افزود: همه اعضای شورای شهر اندونگ با اقدامات درمانی مثال زدنی فعالانه در فعالیت های قرنطینه شرکت خواهند کرد.

به طور خاص ، وی گفت: “ما به دقت بررسی خواهیم کرد که آیا افرادی برای پرداخت کمک به بلایا از هدف حذف شده اند یا خیر و یا به دنبال اقدامات پشتیبانی شخصی برای طبقه تحت تأثیر تمرکز کرونا 19 هستیم.”

“رکود اقتصادی مداوم زمانی است که اقدامات ویژه ای برای بازرگانان کوچک و متوسط ​​محلی و صاحبان مشاغل کوچک مورد نیاز است.” آنها در برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت. “

رئیس جمهور کیم هو سئوک گفت: “ما برای غلبه بر کرونا 19 با تمام مسئولیت قانونگذاران با احساس مسئولیت زیادی در لحظات حساس تمام تلاش خود را خواهیم کرد” ، و گفت: “اجازه دهید ما با همه شهروندان به طور کلی از این بحران عبور کنیم.”

از طرف دیگر ، اعلام شکایت در آن روز در چارچوب انطباق با قوانین قرنطینه بدون دعوت جداگانه ، مطابق با وضعیت کرونا 19.

※ هر زمان که نوبت به غلبه بر کرونا 19 و توسعه منطقه ای می رسد ، ما همیشه به صدای شما گوش خواهیم داد. با نگرشی باز گام دیگری برمی داریم. 054-840-6400.

[ad_2]