فوریه 3, 2021 By haminp 0

شورای شهر اندونگ اولین جلسه همه اعضای شورا را در سال جدید برگزار می کند

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선 기자]در سومین جلسه شورای شهر اندونگ اولین جلسه همه اعضا برای سال جدید در اتاق جلسات شورا برگزار شد و در مورد مسائل اصلی بحث و گفتگو شد.

در این جلسه ، با حضور مشاور شهر و بخش اجرایی ، از جمله رئیس جمهور کیم هو سئوک ، موضوعات اصلی مانند طرح واکسیناسیون تاج 19 ، طرح ایجاد و راه اندازی مرکز واکسیناسیون و توافق برای واگذاری این سه پروژه های بزرگ فرهنگی بخش خصوصی.

به طور خاص ، بحث هایی برای رفع شکاف مالی و تثبیت حاکمیت صاحبان مشاغل کوچک در منطقه ، که از مشکلات در طولانی شدن فاصله اجتماعی برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 شکایت داشتند ، انجام شد.

اعضای شورای شهرداری همچنین از مشاغل ثبت نشده مانند فروشندگان خیابانی در بازارهای سنتی که از پرداخت 1 و 3 یارانه فاجعه مستثنی بودند ، و همچنین اقدامات پشتیبانی برای شرکت های حمل و نقل مستثنی از استانداردهای انتخابی دولت ، مانند تاکسی های شرکتی ، تور پشتیبانی می کنند. اتوبوس و تحویل شخصی. من به او دستور دادم که آماده شود.

رئیس جمهور کیم هو سئوک گفت: “زمان آن فرا رسیده است که اعضای اجرایی و اعضای شورای شهر با هم همکاری کنند تا به یک راه حل برای مهمترین مسئله فعلی ، تاج 19 برسند. من بیشتر به بررسی کلاسها می پردازم.

در همین حال ، شورای شهر اندونگ پیش از این صبح امروز “کمیته ویژه ای علیه ساخت کارخانه های سوزاندن زباله های پزشکی” برای دریافت گزارش از بخش اجرایی بررسی قانونی در مورد جلوگیری از ساخت کارخانه سوزاندن زباله های پزشکی در Sanyang -ri ، Pungsan- برگزار کرد. eup ، و نظرات خود را برای ادامه جنبش علیه ساخت و ساز جمع آوری کرد.

[ad_2]