ژانویه 28, 2021 By haminp 0

شورای دژئون جونگ گو ، نمایندگان چو یون گیونگ و کیم اوک هیانگ ، 5 دقیقه سخنرانی آزاد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شورای داژئون جونگ گو (رئیس جمهور کیم یئون سو) چو یون کیونگ و کیم اوک-هیانگ در اولین جلسه عمومی 232 امین جلسه فوق العاده 28 ام یک سخنرانی آزاد 5 دقیقه ای درباره مسائل مهم مدیریت شهری داشتند.

در مورد شیوع اخیر COVID-19 در مدرسه بین المللی IEM ، نماینده ی كنگره چو یون كیونگ گفت: “سپتامبر گذشته ، دفتر یونگ-گو نامه رسمی ارسال كرد و گفت كه بررسی قرنطینه مورد نیاز است ، اما اداره آموزش و پرورش شهر در داژئون قبول نمی كند که مدیریت و نظارت بر امکانات بدون مجوز تحت صلاحیت بود. از آن زمان ، دفتر یونگ-گو نتوانسته اقدامات متقابل مناسب مانند نظارت سیستماتیک را شناسایی کند و یک عفونت گروهی در مقیاس بزرگ بیش از صد نفر رخ داده است ، و ساکنان آن را لرزاند. من این کار را خواهم کرد “

نماینده کیم اوک هیانگ گفت: “از آنجا که وضعیت عفونت کرونر 19 فاجعه بزرگی است و اقتصاد محلی به طور قابل توجهی تضعیف شده است ، ما بسته به هدف ، فعالانه یک برنامه صندوق تثبیت مالی یکپارچه را برای مشاغل کوچک و کم درآمد در بحران بررسی خواهیم کرد. صندوق پیشنهاد شده به پارک یونگ گپ ، شهردار.

علاوه بر این ، نماینده کیم توصیه کرد که این عضو اولویت خود را برای پر کردن جای خالی اداری به دلیل جای خالی در رابطه با برنامه افزایش تعداد کارمندان دولت و سازماندهی مجدد اعلام شده با پنج دقیقه پاسخ به جلسه عمومی در 18 دسامبر 2020 تعیین کند. بخش رفاه اجتماعی سالمندان ، بخش ارتقا Health سلامت ، با ایجاد بخش جدید موافقت کرد ، اما پیشنهاد کرد که این خبر خوبی است. “اگر فکر می کنید حیف است که پروژه های انجام شده برای توسعه ساکنان بخش و بخش نقض می کند ، بلافاصله به نظرات پیشنهادی کلینیک پاسخ دهید. من اصرار کردم ، “من بررسی می کنم و به درستی پاسخ می دهم” ، و صحبت خود را تمام کردم.

[ad_2]