فوریه 4, 2021 By haminp 0

شورای استانی چونام پیشنهادی را برای تصویب قانون مبارزه با تبعیض تصویب می کند

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] در چهارمین شورای استانی چونام ، اعلام کرد که “پیشنهاد اصرار بر لازم الاجرا شدن قانون مبارزه با تبعیض” را در دومین جلسه عمومی سی و ششمین جلسه فوق العاده تصویب کرده است.

نماینده اصلی توسط نماینده لی سون یانگ (حزب متناسب و منصفانه) آغاز شد ، ایده اصلی این است که از دولت بخواهیم طرحی را برای اصلاح قوانین ضد تبعیض تنظیم کند ، اعلام کند که بیست و یکمین شورای ملی با تبعیض مخالف است و قانون را عملی می کند از طریق بحث فعال

نماینده مجلس لی گفت: “گوش دادن به س questionsالات و داستان های فراموش شده که نمی خواستیم بشنویم می تواند کلید گشایش یک جامعه پایدار باشد. اکنون که داستانی که نمی توانیم به دنیای قبل از تاج برگردیم عمومی است ، ما وی اهداف این پیشنهاد را توضیح داد: “من فکر می کنم لازم الاجرا شدن قانون مبارزه با تبعیض پاسخ این سوال است که مزایای یک زندگی امن تر و آرام تر چیست؟”

“قانون ضد تبعیض قانونی برای مجازات کسی نیست ، بلکه برای بالا بردن شاخص حقوق بشر در جامعه ما به منظور تحقق ارزش های اعلامیه جهانی حقوق بشر ، کنوانسیون بین المللی حقوق بشر و مهمتر از همه ، قانون اساسی. این قانونی است که قدرت و عزت را برای حمایت از حقوق بازیابی می کند ، بنابراین باید در اسرع وقت تصویب شود. “

انتظار می رود این پیشنهاد به رئیس جمهور (دبیرخانه) ، رئیس مجلس شورای ملی ، نخست وزیر ، رئیس کمیسیون ملی حقوق بشر و حزب بیمارستان (نماینده) ارائه شود.

[ad_2]