ژانویه 20, 2021 By haminp 0

شورای استانی چونام اولین جلسه موقت خود را در بیست و یکمین سال جاری افتتاح می کند

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] شورای استانی چونگنام (به ریاست میونگ سئون کیم) اعلام کرد که 326 امین جلسه فوق العاده خود را از 21 تا 4 روز ماه آینده به مدت 15 روز برگزار می کند و درباره 26 برنامه بحث می کند.

در این جلسه فوق العاده برای اولین بار در سال جاری ، شورای استان درباره آیین نامه های پیشنهادی ، پیشنهادها و تعیین کمیسیون بازرسی از شهرک ها برای سال مالی 2020 بحث و گفتگو کرد.

علاوه بر این ، برنامه های اصلی تجاری برای سال 2021 توسط دفاتر استانی چونگنام دو و آژانس های مربوطه شنیده می شود و دولت و آموزش و پرورش استان تشخیص داده می شوند.

همچنین کمیسیون ویژه ای برای شنیدن کارمندان نامزدها برای تعیین مدیران مرتبط تشکیل شده است.

اولین جلسه کمیسیون ویژه شنیدن کارمندان داوطلبان موسسه آموزش حمل و نقل در چونگنام قرار است اولین جلسه را در 22 و کمیسیون ویژه رئیس شرکت توسعه چونگنام در بیست و هشتم برگزار کند.

در اولین روز جلسه فوق العاده ، هشت نماینده مجلس به غرفه سخنرانی در اتاق کنفرانس اصلی رفتند و به مدت پنج دقیقه در مورد موضوعات مختلف مانند نقش بخش جدید ، مسئول سیاست اطلاعات و وضعیت خانه های کارگران مهاجر صحبت کردند.

رئیس کیم میونگ سئون گفت: “در نتیجه تلاش برای تقویت ظرفیت قانونگذاری و خوشبختی شهروندان ، با وجود شرایط دشوار سال گذشته ، ما بالاترین رتبه را در ارزیابی یکپارچگی کمیسیون حقوق ملی کره دریافت کردیم و به دستاوردهای قابل توجهی مانند پیروزی در این سال ، که سی امین سالگرد احیای خودمختاری محلی است ، ما بهتر اراده شهروندان را ارائه می دهیم و نقش خود را به عنوان یک شورای سالم صادقانه انجام می دهیم. “

[ad_2]