ژانویه 20, 2021 By haminp 0

شورای آموزش و پرورش شهر دژئون خانواده های آموزشی را برای غلبه بر آبی تاج همراهی می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] مرکز آموزش ادو متروپولیتن Daejeon (سرپرست Seol Dong-ho) مرکز شفابخشی پروژه غلبه بر توجه Corona Blue 1 است … در تاریخ 20 ام اعلام شد که “قسمت 3” در سال 2021 ادامه خواهد یافت.

* کرونا آبی: کلمه ای ترکیبی برای کرونا 19 و آبی است

بخش اول “پروژه کرونا آبی غلبه بر ذهن جامد” یک مشاوره تلفنی برای والدین و معلمان است (دوشنبه تا جمعه 10: 00 ~ 20: 00) ، اجازه مشاوره شخصی توسط مشاوران و مربیان واجد شرایط را می دهد. مربیگری و مشاوره آنلاین (دوشنبه تا جمعه 09: 00-18: 00) می توانند تست روانشناسی آنلاین و آموزش تفسیر را با توجه به خواسته دانشجویان دریافت کنند.

قسمت 3 “نسخه واکسن ذهن هاهاها برای خانواده کامل” در مورد هماهنگی خانوادگی از طریق یک کمپین درک متقابل ، با یکدیگر باشید و از یکدیگر تشکر کنید ، به شما کمک می کند تا بر مشکلات روانشناختی غلبه کرده و به زندگی روزمره سالم برگردید.

“Corona Blue Overaving Mind Solid Project 1 ~ 3” را می توانید به طور مفصل در صفحه اطلاعات در وب سایت مرکز شفا Edu پیدا کنید (https://www.dje.go.kr/eduhealing/main.do) و تماس بگیرید ( ☎ 865-9361 ، 865) -9366) نیز می تواند اعمال شود.

سرپرست متروپولیتن دائجون سئول دونگ هو گفت ، “پروژه درمان عاقلانه Edu EduCorona ، غلبه بر ذهن ، برای حمایت از سلامت روان و روان خانواده آموزشی اجرا شده است. من سعی می کنم از آن به طور فعال استفاده کنم. “

[ad_2]