فوریه 4, 2021 By haminp 0

شهر گیونگجو 406 دانشجو را در “خوابگاه نیم بها” استخدام می کند

[ad_1]

[경주타임뉴스=전찬익기자] Gyeongju City 406 مستأجر را برای ترم اول سال 2021 در خوابگاه دانشجویی Gyeongju City استخدام می کند ، که این هزینه بار مسکن دانشجویان را به نصف هزینه خوابگاه های موجود کاهش می دهد.

شهر گیونگجو روز اول اعلام کرد که مرکز بین المللی تبادل فرهنگی “کمیته راهبری خوابگاه دانشجویی اتحادیه شهر گیونگجو” را با چهار دانشگاه محلی از جمله دانشگاه دونگوک ، دانشگاه ویدئوک ، دانشگاه گیونگجو و دانشگاه سئورابئول برگزار کرد.

در جلسه ای که توسط مدیر یوژین دونگ خوابگاه دانشجویی اتحادیه در گیونگجو ترتیب داده شد ، △ مسائل مربوط به هزینه مدیریت و هزینه های خوابگاه دانشجویی اتحادیه در سال 2021 △ مسائل مربوط به استخدام و ارتقا △ سایر مسائل مربوط به این عملیات خوابگاه دانشجویی اتحادیه از زوایای مختلف مورد بحث قرار گرفت.

وی در این ماه قصد دارد در مجموع 406 دانشجو استخدام کند و هزینه خوابگاه 300000 نفر در هر ترم بدست آمده است ، مانند سال گذشته.

بعلاوه ، وعده های غذایی 280،000 بدست آمده در هر ترم بر اساس پنج وعده غذایی روزانه است که اختیاری است.

پیش از این ، شهر گونجو خوابگاه دانشجویی اتحادیه را از طریق توافق نامه تجاری بین دانشگاه های محلی برای رفع کمبود خوابگاه دانشجویان از دانشگاه های محلی و جمع آوری استعدادهای عالی از سپتامبر 2019 افتتاح و اداره کرد.

علاوه بر این ، برای تحقق یک خوابگاه با نصف قیمت هنگام انتقال آدرس به Gyeongju ، صندوقی برای حمایت از ثبات زندگی (200000 درآمد سالانه) و صندوق مرتبط برای حمایت از خوابگاه های دانشجویی (200000 درآمد سالانه) ارائه می شود. ، که یک پروژه پشتیبانی تجاری برای نیروگاه هسته ای Wolseong نیز ارائه شده است.

[ad_2]