ژانویه 18, 2021 By haminp 0

شهر گونجو ، برنامه کامل “لباس فرم مدرسه رایگان ، وعده های غذایی رایگان ، آموزش رایگان” امسال

[ad_1]

[경주타임뉴스=전찬익기자] انتظار می رود در گیونگجو ، به اصطلاح “سیاست هزینه های آموزش 3” ، مانند “آموزش رایگان ، لباس فرم مدرسه رایگان و وعده های غذایی رایگان” ، بار والدین را کاهش دهد.

با توجه به شهر Gyeongju در هفدهم ، از سال جاری ، △ “برنامه لباس مدرسه رایگان” برای دانش آموزان تازه وارد در دبیرستان و دبیرستان △ “برنامه غذای رایگان” برای حمایت از هزینه وعده های غذایی در مدارس ابتدایی ، متوسطه و متوسطه به طور کامل اجرا شده “برنامه آموزش رایگان” ، که باید کاهش یابد.

اول از همه ، “پروژه لباس فرم مدرسه رایگان” طرحی است که هزینه خرید لباس فرم دانش آموزان را پرداخت می کند. در مجموع 3800 نفر ، از جمله 2000 دانشجوی دبیرستان و 1800 دانشجوی دبیرستان گیونگجو ، واجد شرایط پرداخت هستند.

میزان پشتیبانی 300000 نفر به ازای هر نفر است (بر اساس اعلامیه دفتر آموزش Gyeongbuk). حتی اگر آنها در یک دبیرستان یا دبیرستان در منطقه ای غیر از منطقه گیونگجو ثبت نام کنند ، فقط یکی از دانش آموزان و والدین آنها تا 28 فوریه شامل پرداخت می شوند.

روش درخواست برای دانش آموزان ورودی مدارس متوسطه و متوسطه در گیونگجو ، مدارس درجه یک ، و برای دانش آموزان پذیرفته شده در مناطق دیگر در مرکز رفاه اداری Eup / Myeon / Dong است.

زمان پرداخت به طور متوالی از طریق حساب بانکی مدرسه از آوریل ، زمانی که هدف پرداخت و اینکه آیا اهداف تکراری تأیید می شود ، به طور متوالی پرداخت می شود.

همچنین از امسال ، وعده های غذایی رایگان برای کلیه کلاس های دبیرستان اعمال می شود. سال گذشته بعد از وعده های غذایی رایگان برای سومین سال ، امسال به کلاس های اول و دوم گسترش یافته است.

در نتیجه ، 24000 دانش آموز از 83 مدرسه ، از جمله 19 دبیرستان ، به همراه 64 مدرسه ابتدایی و متوسطه محلی كه قبلا غذای رایگان در اختیار آنها قرار گرفته بود ، از وعده های غذایی رایگان بهره مند می شوند.

علاوه بر این ، یک برنامه آموزش رایگان با هدف کاهش هزینه های آموزشی برابر با 1.6 میلیون درآمد کسب شده در سال وجود دارد ، مانند هزینه ورودی ، شهریه ، شهریه پشتیبانی و هزینه خرید کتاب درسی.

جو ناک یانگ ، شهردار گیونگجو گفت: “ما برای ایجاد یک شهر آموزش محور با دولت مرکزی و استان گیونگ بوک و همچنین وزارت آموزش و پرورش و شورای شهر همکاری خواهیم کرد. آشکار شد

[ad_2]