ژانویه 20, 2021 By haminp 0

شهر گومی قراردادی را برای فروش زمین پروژه توسعه شهری در تقریبا ناحیه 1 امضا کرد

[ad_1]

[구미타임뉴스=김이환 기자] برای تأمین هزینه های پروژه توسعه شهری در منطقه 1 ، که به سرعت به عنوان شهر پشت مجتمع صنعتی سابق Ga 5 در ایالات متحده در حال ظهور است ، Gumi City 67.9 میلیارد مسکن کسب شده (دو بلوک) را در Daejeon City و Urban Wells Co هزینه کرده است. . قرارداد فروش در 19 ژانویه امضا شد.

مساحت زمین برای خانه های مسکونی (آپارتمان) در تقریبا 1 منطقه 78335㎡ است ، با نسبت بین ساختمان و زمین 60٪ یا کمتر ، نسبت سطح 250، یا کمتر ، و تعداد طبقات پس از تصویب تعیین می شود از طرح پروژه مسکن با ارزیابی تأثیر ترافیک در آینده ، و تعداد خانوارها 1749 خانوار است. او گفت این برنامه ریزی شده است.

تقریباً منطقه 1 مجبور شد پروژه های توسعه شهری را به درخواست ساکنان محلی در سال 2009 ترویج کند تا یک سایت جایگزین برای مجتمع پردازش قدیمی 2 و 4 ایالات متحده و مجتمع مسکونی قدیمی Okgye District 1 و 2 ایجاد شده توسط توسعه Gyeongbuk ایجاد کند شرکت در نیمه دوم سال جاری ، هنگامی که کنارگذر جایگزین بزرگراه Gupo-Saenggok افتتاح می شود ، امکان سفر به مجتمع صنعتی Ga 5 سابق در ایالات متحده در عرض 10 دقیقه وجود دارد و موسسه فناوری Geumo در این نزدیکی هست و بیشترین بهره را می برد. بهترین مجتمع مسکونی در گومی.

در همین حال ، طبق گفته یکی از کارمندان Urban Wells ، “پیش بینی می شود مارک Daewoo E & C’s Prugio ، بهترین شرکت ساختمانی کره ، پس از 14 سال از سال 2007 در Gumi به فروش برسد.” بنابراین ، ما قصد داریم آن را در نیمه دوم سال 2021 بفروشیم. “

[ad_2]