فوریه 6, 2021 By haminp 0

شهر گومی جلسه ای را برای حمایت از تجربه اسب سواری در سال 2021 برگزار می کند …

[ad_1]

[구미타임뉴스=김이환 기자] شهر گومی روز چهارم اعلام کرد که “جلسه ای برای ارتقا project پروژه حمایت از دانش آموزان اسب سواری” در اتاق جلسات کوچک در طبقه 3 دفتر سئونسان با شش نفر ، از جمله نمایندگان سوارکاری در ساختمان ، برگزار کرده است.

در این جلسه وقت بحث و تنظیم استانداردهای توزیع تعداد دانش آموزان برای هر سوارکاری و همچنین توضیح کل پروژه مانند پیشرفت پروژه ، مراحل درخواست کمک هزینه و تعهدات مشارکت دانشجویان برای اشتراك بیمه بود.

این پروژه سالانه برای بهبود قدرت بدنی جوانان ، پرورش تفکر خوب و پرورش نتایج خوب برگزار می شود و برای 1000 دانش آموز از مدارس ابتدایی ، متوسطه و دبیرستان در چهار سایت محلی سوارکاری برگزار می شود.

هر کلاس برای هر نفر 60 دقیقه است و در کل 10 درس برگزار می شود. قیمت واحد تجربه اسب سواری برای دانشجویان آموزش عمومی 320،000 وون است که 70٪ آن یارانه دارد و تجربه توان بخشی در اسب سواری کاملا یارانه است.

در همین حال ، شهر گومی به عنوان اولین منطقه داخلی ، منطقه ویژه صنعت اسب 2 در سال 2015 و در سال 2016 تنها مسیر اسب سواری در کشور ، مسیر اسب Gumi Nakdong Horse and the Cross بعلاوه 194 واحد جرم و سیلیکون تعیین شد سال گذشته شن و ماسه برای مسابقات نصب شد و مقدمات مسابقات ورزشی ملی به پایان رسید.

[ad_2]