ژانویه 21, 2021 By haminp 0

شهر گومی از اوایل “برج دمای عشق” به 100 درجه می رسد!

[ad_1]

[구미타임뉴스=김이환 기자] در شهر گومی (شهردار سه یونگ ژانگ) ، “برج دمای عشق” ، که دستاوردهای “کمپین تقسیم امید 2021” قفسه سینه مراقبت های اجتماعی را به نمایش می گذارد ، در لابی 1 درجه سانتیگراد به 144 درجه سانتیگراد اشاره دارد. طبقه تالار شهر گومی در روز پنجشنبه ، 21 ژانویه.

با افتتاح برج دما از اول دسامبر سال گذشته ، با مدت زمان جمع آوری کمک مالی فشرده حدود 10 روز تا 31 ژانویه سال جاری ، بیش از 1،316 میلیون وون گرد هم آمدند تا 144٪ از هدف جمع آوری کمک مالی مورد نظر را بدست آورند ( 912 میلیون درآمد) او خیلی فراتر از او بود.

در این روز کمک های مالی از همه اقشار ادامه داشت. انتظار می رود گومی نونگیوپ (رئیس کیم یانگ تائه) 6.2 میلیون وون به انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه زنان (رئیس جئونگ می کانگ) کمک کند و آن را به نهادهای آسیب پذیر و اجتماعی تحویل دهد.

همچنین مشارکت ها به شرکت مهندسی عمران فضایی ، آموزشی ویبولیتین انجام شد. (مدیر عامل شرکت Young-wook Seo) 5 میلیون بوی بد به Kumho Technics Co.، Ltd. من کردم.

علاوه بر این ، اگرچه همه شهروندان روز سختی را سپری می کنند ، اما تعداد میکرودونورهایی که به همسایگان دشوارتر از من فکر می کنند در مقایسه با سال گذشته افزایش یافته است ، که به افزایش درجه حرارت عشق کمک می کند.

شهردار گومی ژانگ سه یونگ گفت ، “ما واقعاً از شما برای موفقیت اولیه جمع آوری کمکهای مالی در شهر گومی با ادامه علاقه و محبت شهروندان تشکر می کنیم ، و ما از شما عشق و علاقه می خواهیم تا گرمای بیشتری از طریق باقی مانده دوره مبارزات انتخاباتی “.

[ad_2]