فوریه 5, 2021 By haminp 0

شهر چئونان 56.2 میلیارد هزینه برای حمایت از وعده های غذایی در مدرسه برای 90،000 دانش آموز سرمایه گذاری می کند

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] در پنجم شهر Cheonan اعلام کرد که جلسه کمیته راهبری مرکز حمایت از غذاهای مدارس را در سال 2021 در اتاق جلسات میانی تالار شهر برگزار کرده است تا درباره پیشرفت رشد روحی و جسمی و رفاه آموزشی صحبت کند. برای دانش آموزان در حال رشد که عرضه مواد غذایی عالی محلی و محصولات ارگانیک کشاورزی و دامی را گسترش می دهند.

برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، این شهر ابتدا یک کمیته کتبی برای حمایت از وعده های غذایی مدارس در سال 2021 برگزار کرد تا در مورد برنامه حمایت از هزینه وعده های غذایی رایگان 46.3 میلیارد بوی بد و هزینه های مواد غذایی محیطی 6.3 میلیارد بوی بد کودکستان ها ، ابتدایی ، متوسطه ، بحث کند. ، مدارس متوسطه و ویژه امسال.

با جزئیات بیشتر ، هزینه های وعده های غذایی رایگان برای مهد کودک ها 3.8 میلیارد بوی بد می دهد △ هزینه های وعده های غذایی رایگان برای مدارس ابتدایی و متوسطه 29.6 میلیارد بوی بد هزینه های وعده های غذایی رایگان برای دبیرستان ها 12.6 میلیارد به دست آمده enses هزینه های وعده های غذایی رایگان برای مدارس خاص 300 میلیون بوی بد غذای ارگانیک (کودکستان ، کودکستان ، دبستان ، متوسطه و دبیرستان · ویژه) این مبلغ 6.3 میلیارد درآمد است.

انتظار می رود امسال مرکز توسعه تغذیه مدرسه ، که حدود 6 میلیارد بوی بد را سرمایه گذاری کرده است ، بتواند مواد غذایی رایگان را برای همه دانش آموزان در شهر چئونان فراهم کند.

این شهر قراردادی را برای پرورش محصولات کشاورزی برای وعده های غذایی در مدارس منعقد کرده است ، به طوری که محصولات عالی کشاورزی محلی تولید شده در چئونان می تواند در اختیار دانش آموزانی قرار گیرد که شخصیت های اصلی نسل های آینده هستند.

سانگ دون ، شهردار پارک چئونان گفت: “ما از طریق مشاوره مداوم با سازمان های مرتبط ، تغذیه منظم دانش آموز را ایجاد خواهیم کرد تا از این طریق بار مالی والدین را کاهش داده و از تغذیه ایمن برای دانش آموزان در طول فصل رشد با حمایت تغذیه ای سالم و قابل اعتماد برای دانش آموزان اطمینان حاصل کنیم.”

[ad_2]