فوریه 2, 2021 By haminp 0

شهر چئونان در حال ایجاد “جنگل مراقبه” در این شهر است ، فضایی شفابخش برای دانشجویان و ساکنان

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] Cheonan City اعلام کرده است که یک جنگل مراقبه در دبستان Cheonan Sinchon و دبیرستان Cheonan Sindang ایجاد خواهد کرد تا دانش آموزان بتوانند در یک فضای سبز و محیط زیست آموزش ببینند.

Meditation Forest طرحی است که به منظور گسترش و حفاظت از منطقه سبز مدرسه و توانایی دانش آموزان برای آموزش در مناطق سبز با محیط زیست تمیز طراحی شده است. این جنگل با کمک زمین های بازی ، نرده ها و فضاهای خالی مدرسه ایجاد شده است. هر ساله با شروع از مدرسه ابتدایی Cheonan در سال 2003 تبلیغ می شود و جنگل های مراقبه در 51 مدرسه در این ساختمان ایجاد شده است.

در ژوئن گذشته ، این شهر از مدارس ابتدایی ، متوسطه و متوسطه برنامه ای برای جنگل مراقبه دریافت کرد و پس از بازرسی در محل ، شهر نیاز به بهبود محیط سبز در دانشگاه و از دبستان Cheonan Sinchon و دبیرستان Cheonan Sindang داشت. ، که به شدت درگیر پروژه جنگل مراقبه هستند ، اهداف این پروژه امسال بود.

تصمیم گرفته شد با سرمایه گذاری 150 میلیون هزینه پروژه به دست آمده از جمله 90 میلیون درآمد ، یک فضای یادگیری سازگار با محیط زیست برای دانش آموزان و محلی برای استراحت مردم محلی ایجاد شود.

به گفته این شهر ، چندین بار خدمات طراحی دقیق از طریق مشاوره ارائه می شود و “توافق نامه ایجاد جنگل مراقبه” در ماه فوریه برای جلوگیری از حوادث ایمنی مانند رشد صاف و مدیریت درختان امضا می شود.

شهردار پارک سنگ دون گفت: “پروژه جنگل مراقبه پروژه ای با اهمیت آموزشی به عنوان مکانی برای گسترش فضای سبز مدرسه ، بهبود کیفیت هوای مدارس و فضای یادگیری سازگار با محیط زیست است.”

[ad_2]