ژانویه 21, 2021 By haminp 0

شهر پوهانگ با ایجاد خوشه ای از سلول های سوختی هیدروژنی ، پیشرو در معامله سبز است

[ad_1]

[포항타임뉴스=전찬익기자] در تاریخ 20 ام ، شهر پوهانگ ، گیونگ سانگ بوک دو ، شهر پوهانگ ، کره برق آبی و انرژی هسته ای ، آموزشی ویبولیتین ، شرکت خدمات انرژی یونگنام ، آموزشی ویبولیتین ، پارک پهنگ تکنو و دیگران. اعلام شد که یک مراسم توافق برای ارتقا successful موفقیت آمیز پروژه برگزار شد.

شهردار پوهانگ ، لی کانگ دیوک ، رئیس شورای شهر پوهانگ ، جئونگ هئه جونگ ، فرماندار گیونگ بوک ، کانگ سئونگ جو ، معاون رئیس جمهور گیونگ بوک ، کیم هی سو ، جئونگ جائه هون ، رئیس شرکت برق آبی و هسته ای کره ، کره انرژی برق و هسته ای شرکت ، آموزشی ویبولیتین ، لی Gyeong-namk CE ، آموزشی ویبولیتین من در این حضور داشتم

این توافق نامه تجاری توسط پنج سازمان انجام می شود ، از جمله Gyeongsangbuk-do ، Pohang City ، Korea Hydro & Nuclear Power Co.، Ltd. ، Yeongnam Energy Service Co.، Ltd. و Pohang Techno Park ، برای ایجاد یک خوشه برای صنعت هیدروژن. او برای یک ترفیع موفق آماده بود.

از طریق مراسم توافق در آن روز ، Gyeongsangbuk-do و Pohang City قول پشتیبانی اداری مانند صدور مجوز و اجازه پروژه های انرژی سلول سوختی و همکاری بین ساکنان و Korea Hydro & Nuclear Power Co.، Ltd. بودن.

علاوه بر این ، شرکت خدمات انرژی Yeongnam ، آموزشی ویبولیتین مسئول تأمین گاز شهری به نیروگاههای پیل سوختی و اجرای پروژه های همکاری منطقه ای است که برای همه برنده شده است و پارک پوهانگ تکنو وظیفه ارائه فناوری برای نگهداری و تعمیر سلولهای سوختی و پشتیبانی از نیروی کار و تجهیزات توسعه را بر عهده دارد. نیروی کار انجام دهد.

تولید پیل سوختی هیدروژن در آینده به عنوان یک صنعت کلیدی در حال ظهور است ، زیرا می تواند پایدارتر از تولید خورشید و باد انرژی تأمین کند و دارای تأثیر اقتصادی زیادی از امواج است و انتظار می رود رشد بیش از 20٪ در سال بیش از 10،000 تولید کننده پاره پاره. بر این اساس ، شهر پوهانگ صنعت هیدروژن را به عنوان یکی از سه استراتژی اصلی خود ، همراه با باتری و بخش های زیست بهداشتی انتخاب کرده و به دنبال ارتقا promote آن است.

به طور خاص ، پروژه تولید سلول سوختی هیدروژنی دره پوهانگ در حدود 100 میلیارد کرون کرووات با مساحت 9،917 روپیه (تقریباً 3000 پیونگ) و ظرفیت تولید 20 مگاوات برق (با استفاده از 46000 خانوار) ​​سرمایه گذاری کرده است. در هر سال) به مدت سه سال تا سال 2023. ساخت و بهره برداری از نیروگاه های پیل سوختی و ارائه فن آوری تعمیر و نگهداری پیل های سوختی برای اولین تجارت سلول های سوختی هیدروژنی کره شامل شرکت Hydro & Nuclear Power Co.، Ltd.

از سوی دیگر ، انتظار می رود اقتصاد محلی با توسعه مشاغل جدید برای توسعه فن آوری نگهداری سلول سوختی و ساخت و بهره برداری از نیروگاه ها و همچنین حل مشکل کاهش جمعیت به دلیل هجوم جوانان احیا شود. .

[ad_2]