ژانویه 25, 2021 By haminp 0

شهر پوهانگ ، یک شهر صنعتی با فناوری پیشرفته ، پرورش هوشمند ماهی قزل آلا را ترویج می کند

[ad_1]

[포항타임뉴스 = 전찬익]در راستای جایگاه خود به عنوان یک شهر علمی صنعتی با فناوری پیشرفته ، شهر پوهانگ ایجاد یک خوشه برای کشاورزی هوشمند را برای رشد نوآورانه صنعت پرورش آبزی پروری تشویق می کند و به شدت از همگرایی ICT در زمینه ICT پشتیبانی می کند.

پروژه ایجاد خوشه برای فرم های هوشمند ایجاد آزمایش خودکار و هوشمندانه شکل هوشمند و شکل زیرساخت برای زیرساخت ها با استفاده از فناوری های انقلاب چهارم صنعتی مانند اطلاعات و ارتباطات (ICT) ، هوش مصنوعی (AI) ، اینترنت اشیا است. (اینترنت اشیا) و داده های بزرگ. Busan (ژانویه 2019) ، Gyeongnam Goson (آگوست 2019) و Jeonam Sinan (ژانویه 2020) به عنوان پروژه های انتخاب شده تا به امروز.

مطابق با “قانون ویژه زلزله های پوهانگ” ، که در آوریل سال 2020 به اجرا درآمد ، شهر پوهانگ از دولت خواست تا اقدامات جامعی را برای احیای اقتصاد و بهبود جامعه فراهم کند. در نتیجه ، ارزش کل پروژه 40 میلیارد درآمد کسب شده برای پروژه خوشه کشاورزی هوشمند نوع پوهانگ (2024-2021) فراهم کرد که هدف آن توسعه فناوری کشاورزی هوشمند و ساخت یک مجتمع صنعتی کشاورزی در مقیاس بزرگ است.

پروژه خوشه کشاورزی هوشمند از نوع Pohang به عنوان یک پروژه مشارکت عمومی و خصوصی تبلیغ می شود و به طور جدی در زمینی به مساحت 230،000 متر مربع در Janggi-myeon ، Nam-gu ، پس از یک پروژه دقیق پس از ارزیابی امکان سنجی توسط وزارت اقیانوس ها و شیلات.

با مشارکت شرکت های خصوصی مبتنی بر فناوری آبزی پروری نروژ ، که کشوری پیشرفته برای پرورش ماهی قزل آلا است ، تولید انبوه ماهی قزل آلا در مدت زمان کوتاه از طریق فناوری نمایشی برای تولید انبوه و نه از طریق سطح تحقیقات اساسی امکان پذیر است. وقتی خوشه ای برای کشاورزی هوشمند راه اندازی می شود ، ماهی قزل آلا که کاملاً به واردات بستگی دارد ، با استفاده از فناوری محلی پرورش یافته و به تولید انبوه می رسد ، بنابراین اثر جایگزینی واردات و نحوه صادرات ماهی قزل آلا باز می شود.

علاوه بر این ، همراه با دبیرستان علوم دریایی Pohang ، که به عنوان دبیرستان Meister تعریف می شود ، متخصصان محلی پرورش آبزیان را تشویق می کند و تأثیر قابل توجهی بر اقتصاد محلی مانند ایجاد شغل و هجوم جمعیت دارد.

علاوه بر این ، پروژه حمایت از همگرایی ICT در شیلات ، که شامل فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی (ICT) در تولید ، توزیع ، پردازش و مصرف صنعت ماهیگیری است ، نیز از سال جاری به منظور افزایش بهره وری و تقویت به شدت ارتقا خواهد یافت. رقابت پذیری.

پروژه مبتنی بر Pohang’ICT برای ساخت سیستم اتوماسیون مزرعه آب کشاورزی دریایی “ایجاد یک سیستم نظارت بر زمان واقعی ، یک سیستم آماده سازی درجه حرارت آب غیر استاندارد و یک سیستم 24 ساعته برای تغذیه و ذخیره سازی خودکار داده ها (DB) برای ارتقا effectively موثر تجارت از طریق سرور داده Pohang City همچنین با مرکز تحقیقات Daekyung ETRI در حال کار و توسعه یک سیستم نظارت بر فرم هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا (IoT) است.

لی کانگ دیوک ، شهردار پوهانگ گفت: “ما انتظار داریم که با راه اندازی یک خوشه ماهی سالمون و ترویج پروژه ای برای حمایت از همگرایی ICT در شیلات ، پایه رشد پایدار در صنعت ماهیگیری را بنیان بگذاریم.

از سوی دیگر ، POSTECH ، مرکز تحقیقات همگرایی ربات ها و مرکز تحقیقات شتاب دهنده در پوهانگ واقع شده اند ، بنابراین توسعه فناوری کشاورزی هوشمند مبتنی بر انقلاب چهارم صنعتی بیش از هر منطقه سودآور است.

[ad_2]