ژانویه 18, 2021 By haminp 0

شهر پوهانگ ، با پرداخت مالیات خودرو در ژانویه ، تخفیف بگیرید

[ad_1]

[포항타인뉴스=전찬익기자] پوهانگ سیتی گفت که اگر مالیات سالانه اتومبیل را که باید تا اول ماه آینده پیش پرداخت شود گزارش و پرداخت کنید ، می توانید 9.15٪ تخفیف در مالیات سالانه دریافت کنید.

سیستم تعویق مالیات خودرو سیستمی است که اگر مالیات خودروی پرداخت شده در ژوئن و دسامبر در ژانویه پیش پرداخت شود ، 9.15٪ تخفیف در مالیات سالانه ایجاد می کند.

تا سال گذشته ، اگر در دی ماه بدهی های معوقه پرداخت کنید ، از ژانویه تا دسامبر 10٪ تخفیف مالیات خودرو دریافت کرده اید ، اما امسال می توانید 10٪ تخفیف مالیات خودرو را از فوریه تا دسامبر دریافت کنید. از ژانویه تا دسامبر می توانید 9.15٪ تخفیف بگیرید و پس انداز مالیاتی 47500 پس انداز مالیاتی دارید که بر اساس حرکات ثبت شده مکعب 1999 در اتومبیل های غیر تجاری در 20 ژانویه به دست آمده است.

علاوه بر این ، هر ساله می توانید در ماه های مارس ، ژوئن و سپتامبر تقاضای معوقه کنید ، اما این تخفیف ها بسته به دوره درخواست متفاوت است و می توانید کسر 7.5٪ در مارس ، 5٪ در ژوئن و 2.5٪ در ماه سپتامبر دریافت کنید. .

با مراجعه به اداره مالیات در دفتر این بخش یا از طریق تلفن می توانید برای پرداخت تاخیر مالیات اتومبیل درخواست کنید (Nam-gu ☎270-6241، Buk-gu ☎240-7241).www.wetax.go.kr) یا می توانید از طریق برنامه Smart Wetax گزارش دهید و هزینه پرداخت کنید.

علاوه بر این ، برای سهولت درخواست های شهروندان ، شهر پوهانگ در نظر دارد فاکتور معوقه را بدون درخواست جداگانه برای خودروهایی که پس از پرداخت مالیات خودرو در سال گذشته تغییر مالکیت ندادند ، فاکتور معوقه ارسال کند. موسسات مالی (CD / ATM) ، حساب های مجازی ، حساب های محلی حساب های درآمد ، Witax (اینترنت ، برنامه تلفن های هوشمند) و ARS (1560-5602 ☏) برای پرداخت در دسترس هستند.

از 254000 وسیله نقلیه مشمول مالیات در سال گذشته در پوهانگ ، حدود 75000 وسیله نقلیه یا 30٪ آنها در ماه ژانویه معوق بودند. این نسبت به سال 2019 6 درصد افزایش دارد.

شهر پوهانگ خالص از دست دادن مالیات محلی حدود 2.2 میلیارد درآمد حاصل از معوقات است ، اما سیستم پرداخت معوق باعث کاهش هزینه های مدیریت معوقه و مدیریت مالی موثر در نیمه اول سال می شود و به نظر می رسد دارای یک مزیت مطلق برای مودیان نسبت به نرخ بهره بازار.

یک مقام مسئول شهرستان پوهانگ گفت: حتی اگر درآمد مالیات به دلیل افزایش درخواست های پرداخت به تعویق افتاده کاهش یابد ، در تبلیغات فعالیت بیشتری خواهیم داشت تا شهروندان بیشتری از کسر مالیات خودرو بهره مند شوند.

[ad_2]