ژانویه 21, 2021 By haminp 0

شهر سیجونگ در حال گسترش سیستم نظارت بر مشارکت محلی برای 95 پروژه است

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자]”نظارت بر مشارکت مسکونی” ، که سال گذشته برای اولین بار توسط شهر خاص خودگردان سجونگ (شهردار چون هه لی) با هدف 57 پروژه معرفی شد ، امسال به 95 سایت ساختمانی نزدیک به ساکنان گسترش می یابد. .

سیستم نظارت بر مشارکت ساکنان ، سیستمی است که نمایندگان محلی واجد شرایط را برای نظارت بر ساخت و سازها در هر زمان تعیین می کند.

نهاد نظارتی برای مشارکت ساکنان مسئول نظارت بر فعالیت های غیرقانونی و غیرمنصفانه در روند ساخت و ساز از ساخت و ساز تا پایان کار ، گوش دادن به نظرات و مشکلات روستاییان و انعکاس فعال آنها در شهر است.

این شهر پروژه مورد نظر را از پروژه ای با هزینه تقریبی 30 میلیون وون یا بیشتر به پروژه ای با ارزش تخمین زده شده 30 میلیون وون یا بیشتر (شامل هزینه مواد تهیه شده توسط دولت) تنظیم كرد تا آن را به یوپ ، میون و تعداد شرکتهای نظارتی را حداقل پنج برابر تعیین کنید و تنظیم کنید

بر این اساس ، امسال کنترل نظارت بر مشارکت ساکنان محلی برای 95 پروژه فعال می شود که در مقایسه با 57 پروژه در سال گذشته 38 مورد افزایش یافته است ، مانند پروژه های ساخت روسازی های روستایی و پروژه های نوسازی زهکشی ، که این پروژه ها هستند برای اقامت ساکنان کوچک در یوپ ، میون و دونگ.

به همین منظور ، این شهر از ساکنینی که می خواهند به عنوان سرپرست مشارکت های محلی در مراکز اجتماعی Eup ، Myeon و Dong ، جایی که ساخت و ساز از 22 تا 5 ماه آینده در آن واقع شده است ، درخواست و پذیرایی دریافت کند.

سرپرست محلی انتخاب شده برای مشارکت پس از راه اندازی و آموزش در محل کار ، از ماه مارس به عنوان سرپرست زمینه منصوب می شود.

برای جزئیات بیشتر اطلاعیه های استخدام ، به وب سایت شهر مراجعه کنید (www.sejong.go.kr)

پاک هیونگ گوک ، حسابدار ارشد شهر ، گفت: “سیستم نظارت بر مشارکت محلی نظرات ساکنان را منعکس می کند و به ساکنان این امکان را می دهد تا ساخت و سازها را مستقیماً مدیریت و کنترل کنند.” “و ما قصد داریم عملیات را به سطح بعدی گسترش دهیم.”

[ad_2]