ژانویه 25, 2021 By haminp 0

شهر دژئون جلسه ای با شورای خصوصی و خصوصی برای واکسیناسیون علیه COVID-19 برگزار کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در Daejeon City 25 (شهردار هئو تائه جئونگ) ، وی با کارشناسان پزشکی جامعه محلی و شوراهای خصوصی دولت ملاقات کرد تا راه های ترویج موثر واکسیناسیون رایگان را برای همه شهروندان کرونا بررسی کند.

در جلسه ای که در آن روز در تالار شهر برگزار شد ، 12 نفر از متخصصان محلی به نمایندگی از بیماری های عفونی ، از جمله یك استاد متشكل از متخصصان بیماری های عفونی ، از جمله معاون شهردار Daejeon Seo Cheol-mo و پزشك Daejeon City Kim Kim Ir ، و رئیس بهداشت مرکز ، حضور یافت.

در جلسه شورای خصوصی و عمومی برای ترویج واکسیناسیون ایمن و م byثر با اطمینان از مصونیت جمعی و جلوگیری از گسترش جوامع محلی ، ما وضعیت عرضه و تقاضای کارکنان پزشکی را پس از ایجاد مراکز واکسیناسیون مشترک داریم و در مورد راه های همکاری با آنها بحث می کنیم. متخصصان بیمارستانهای محلی در مورد موضوعات مرتبط.

معاون اجرایی شهردار Seo Cheol-mo گفت: “من تمام تلاش خود را برای کمک به واکسیناسیون انجام می دهم تا تاج کرونا 19 تسریع شود” و از شورای دولتی و خصوصی خواست که برای ارتقا vacc واکسیناسیون ایمن و موثر علیه Corona 19 تلاش کند. بدون مشکل.

[ad_2]