فوریه 6, 2021 By haminp 0

شهر دژئون با مراجعه به بازارهای سنتی و م institutionsسسات اجتماعی در روز سال نو راه ارتباط صمیمانه با شهروندان را هموار می کند!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در سال جدید قمری ، شهر دژئون (شهردار هئو تائه جئونگ) از بازار سنتی ساختمان و امکانات اجتماعی بازدید کرد ، با تمرکز بر شهروندان معاون شهردار Seo Cheol-mo و معاون شهردار علوم Myeong-soo Kim و اشتراک گرم.

ابتدا ، Seo Cheol-mo ، معاون شهردار Daejeon City ، در پنجمین روز ، قبل از تعطیلات سال نو میلادی ، از Domaken Market بازدید کرد و به یک تحقیق عمومی مانند بررسی قیمت کالاهای مقدس برای این تعطیلات پرداخت.

معاون اجرایی شهردار Seo Cheol-mo ابتدا گوش به مشکلات رهبران انجمن تجارت در مرکز پشتیبانی مشتری در Domaken Market و بازرگانان مبتلا به ویروس کرونا را تشویق کرد.

آنها همچنین با شهروندان و بازرگانانی که برای تهیه وعده های غذایی جشن برای بررسی قیمت های جشن و قوانین قرنطینه به آنجا رفته بودند ، دیدار کردند و از فضایل جشن مشترکی برخوردار شدند و شهروندان را که به دلیل طولانی شدن بحران تاجگذاری دشوارتر شدند ، دلجویی کرد.

در همان زمان ، معاون شهردار Seo Cheol-mo گفت: “ما به دلیل طولانی بودن کرونا 19 به علاقه بیشتری به همسایگان خود نیاز داریم ،” او مستقیماً کالاها را خریداری می کند و آنها را به خانواده های دشوار منطقه تحویل می دهد.

در همان زمان ، معاون شهردار کیم مونگ سو از خانه عشق (Songjeong-dong ، Yuseong-gu) و مرکز حفاظت کوتاه مدت نوح (Hakha-dong ، Yuseong-gu) بازدید کرد و اقلام راحتی مانند گوشت گاو ، سفید برنج و میوه برای ساکنان سایت و کارگران.

در این جلسه ، میئونگ سو کیم ، معاون شهردار علوم ، به صدای پر جنب و جوش نهادهای اجتماعی گوش فرا داد و کار سخت کارکنان و مددکاران اجتماعی را که علی رغم شرایط سخت ساکت کار می کنند تشویق کرد.

پیش از این ، شهر دژئون ، با شروع شهردار هئو ته جئونگ ، از شهردار دائژون ، هئو ته جئونگ ، از شش مرکز اجتماعی ، از جمله افراد مسن و افراد معلول بازدید کرد و ابراز همدردی کرد.

علاوه بر این ، برای 16302 خانوار که زندگی اولیه خود را دریافت می کنند ، گواهینامه های هدیه از طریق انجمن های خودمختار به Negui یا بازارهای سنتی تحویل داده می شود ، بنابراین عشق به همسایگان نیازمندان را تمرین می کنند.

معاون علمی شهردار کیم میونگ سو گفت: “برای ایجاد جو جامعه پر از شناخت ، ما یک مدیریت شهری پر از علاقه و دلسوزی برای اقشار آسیب پذیر را اجرا خواهیم کرد.”

[ad_2]