ژانویه 28, 2021 By haminp 0

شهر دژئون ، سونگگانگ دونگ ، تصفیه خانه سابق دایدوک به یک فضای فرهنگی مدنی تبدیل شد!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] تصفیه خانه Daedeok در Songgang-dong ، Yuseong-gu ، جایی که شهر Daejeon (شهردار هئو Tae-jeong) به مدت 20 سال در آنجا تعطیل شد ، بازسازی شده و برای عموم مردم باز شده است.

Daejeon City در حال بحث و گفتگو با شرکت منابع آب کره در مورد نحوه استفاده از تصفیه خانه قدیمی Daedeok (منطقه 19 574 درجه) در منطقه San 15-1 Songgang-dong ، Yuseong-gu ، به عنوان یک فضای فرهنگی برای شهروندان است.

در توافق با شرکت آب در تاریخ 22 ، Daejeon City برخی فضاها را از طریق تبدیل ساختمانهای متروکه و ایجاد فضاهای سبز به روی شهروندان باز می کند و برخی از آنها به عنوان تسهیلات برای آزمایش خطوط لوله و مناطق پرتاب توسط شرکت آب استفاده می شود منابع آب تصمیم نهایی در مورد طرح (پروژه) برای تغییر برنامه مدیریت منطقه محدود گرفته شد.

تصفیه خانه Daedeok در ژوئن 1979 برای تأمین آب مجتمع صنعتی Daejeon تکمیل شد و 20 سال است که فعالیت می کند ، اما از زمان انتقال سیستم آبرسانی به شهر Daejeon ، از ژانویه 2000 تعطیل شده است. چشم انداز اطراف را پیچیده می کند و نگران سقط جنین است.

با توجه به تصمیم برای تغییر برنامه مدیریت منطقه محدودیت توسعه ، حدود 7 میلیارد وون (که توسط شرکت منابع آب کره سنگین شده است) در بازسازی ساختمانهای متروکه سرمایه گذاری شده است ، و پروژه با توجه به افتتاح بهار سال آینده تبلیغ می شود .

طبق برنامه تجاری خاص شرکت منابع آب کره ، مرکز آبگیری Daedeok-daero به عنوان یک فضای فرهنگی و نمایشگاهی ساخته شده است ، دفتر مدیریت ، متشکل از دو ساختمان ، یک کافه است و ساختمان پمپ آب چند منظوره است. فضای عملکردی برای مشارکت ساکنان ، مانند اتاق جلسات برای ساکنان. در میان ساختمان های موجود ، اتاق سطح آب و اتاق ورودی کلر تخریب می شود.

یک فضای سبز به عنوان فضایی برای استراحت و آرامش در سایت موجود Sujeongji ایجاد شده است که برای عموم آزاد است و قرار است حتی با نصب یک فضای روشن اما روشن حتی در شب فضای روشن و منظره ای ایجاد شود.

علاوه بر امکانات برای آزمایش خطوط لوله (تحقیق و آزمایش عملکرد محصولات مانند لوله های شستشو ، سنسورها و غیره) ، در ساختمان برای تزریق مواد شیمیایی ، کیفیت تولید آب برای تولید نمونه های اولیه مربوط به صنعت آب و … فضای اداری برای شرکتهای نوپا. سایت ساخت و ساز و آزمایش. انتظار می رود که وی کمک کند.

هی Taejong ، شهردار داژئون ، گفت: “همراه با ساکنان محلی ، اعضای پارلمان محلی ، از جمله لی سانگمین و مشاور شهرداری کو بن هوانگ ، تلاش زیادی برای حل مشکلات منطقه ای از راه های مختلف کرده اند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در اسرع وقت به راحتی آن را تبلیغ کنیم و برای عموم مردم باز کنیم. “

[ad_2]