فوریه 3, 2021 By haminp 0

شهر آندونگ ، که هزینه تسویه حساب اضطراری را برای مشاغل کاملاً ممنوع و دارای تجارت محدود پرداخت می کند

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선 기자]پس از 14 دسامبر سال 2020 ، شهر آندونگ به طور فعال در تقویت اقدامات قرنطینه ای برای فاصله اجتماعی (مرحله 2) و پرداخت فوری 6 میلیارد سود مزایای ناشی از فاجعه برای مشاغل مشمول این ممنوعیت جمعی و محدودیت های تجاری مشارکت داشته است.

یارانه های فاجعه توسط شرکت های ثبت شده به عنوان تجارت از 14 دسامبر سال 2020 با یک سایت تجاری در شهر آندونگ (شامل تجارت مجاز / مجاز) 1.5 میلیون پوند برای کسب و کار ممنوع به دست می آید و 1 میلیون درآمد کسب شده را پرداخت می کند.

با این وجود مشاغلی که دستور اجرای قانون را نقض می کنند و مشاغلی که قبل از 13 دسامبر 2020 تعطیل یا بسته شده اند مشمول پشتیبانی نمی شوند ، اما مشاغلی که پس از 14 دسامبر 2020 بسته یا بسته شده اند می توانند درخواست دهند.

دوره درخواست از 4 تا 26 فوریه است و از 4 تا 9 ، ما در نظر داریم تا آنجا که ممکن است قبل از تعطیلات سال نو میلادی پرداخت کنیم و برای یک برنامه نرم ، برنامه ها به صورت یکنواخت پذیرفته می شوند. در انتهای شماره ثبت کسب و کار به عنوان مثال ، در 4 فوریه ، یک اپراتور کسب و کار با شماره زوج در انتهای شماره ثبت کسب و کار اعمال می شود ، و در 5 فوریه – یک اپراتور کسب و کار عجیب و غریب.

روش درخواست این است که با مراجعه به مرکز اداری Eup ، Myeon-dong برای مراقبت های اجتماعی ، جایی که محل کار آن است ، برای تجارت اوقات فراغت ، رستوران ها ، کافه ها و امکانات اقامتی (به استثنای تجارت محل اقامت گردشگران و تجارت برای اسکان خصوصی در خارج از کشور) شهرهای توریستی) فقط این کار را انجام دهید.

اسناد و مدارک ارسالی ظرف 2 روز پس از اقدام به صندوق امداد رسانی در برابر حوادث ، کارت ثبت مشاغل یا گواهی ثبت مشاغل ، کارت شناسایی شخصی ، دفترچه بانکی و … به حساب درخواستی واریز می شود.

در همین حال ، برای اطمینان از پرداخت به بسیاری از صاحبان مشاغل قبل از سال جدید قمری ، این شرکت قصد دارد تا با ارسال پیام متنی به سازمان ها و انجمن های مربوطه توسط بخش ، آن را فعالانه ارتقا دهد تا آنها بتوانند تا آنجا که ممکن است در دوره درخواست فشرده درخواست دهند ( 4-9 فوریه).

[ad_2]