ژانویه 20, 2021 By haminp 0

شهروند ، کادر مربیگری و ورزشکاران Daejeon Hana برای استفاده از داده های فوتبال

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در نوزدهم ، شهروند Daejeon Hana یک کلاس با استفاده از داده های فوتبال برای کل تیم و کادر مربیگری برگزار کرد.

این آموزش بر اساس داده های ارائه شده توسط BPro Eleven (ماموریت: BPro Company) ، بستری برای تجزیه و تحلیل داده های ویدیویی فوتبال انجام شده است. Bepro پلتفرمی است که با پیوند فن آوری AI به فیلم بازی ، با دوربین مخصوصی که در استادیوم نصب شده است ، داده هایی را ارائه می دهد که تمام بازی ها و موقعیت های رخ داده در طول بازی را تجزیه و تحلیل می کند. این خدمات به مشتری ارائه می دهد.

داژئون وقت داشت تا کل فصل 2020 را با هم بر اساس داده های جمع آوری شده سال گذشته در BPro مرور کند. با مقایسه داده ها بین Daejeon و سایر تیم های K-League ، نقاط قوت و ضعف تجزیه و تحلیل می شود و مکمل ها بررسی می شوند. علاوه بر این ، استفاده موثر از فیلم و داده ها برای بهبود عملکرد مورد بحث قرار گرفت.

داژئون به ساخت و نگهداری سیستم برای استفاده کارآمدتر از داده ها از طریق بازخورد مداوم ورزشکاران و کادر مربیگری ادامه خواهد داد.

هانا سیتیزن مسئول داژئون گفت: “هرچه استفاده از داده ها در فوتبال افزایش می یابد ، ما سخت تلاش می کنیم تا سیستمی ایجاد کنیم که بتواند به طور موثرتری در تیم استفاده شود. بر این اساس ، این مکان برای انعکاس داستان بازیکنان و کادر مربیانی که مستقیماً در زمین بازی می کنند ، آماده شده است. ما این کار را خواهیم کرد تا بتواند در تمرینات و مسابقات به خوبی استفاده شود ، به طوری که نه تنها برای کل تیم ، بلکه برای بازیکنان منفرد نیز مفید باشد. ”

مدیر لی مین سونگ گفت: “ما یک سیستم سیستماتیک را از طریق مکالمات زیادی با باشگاه و بازیکنان ایجاد خواهیم کرد تا بتوان از آن برای پیاده سازی و مدیریت بازیکنان به طور مثر استفاده کرد.”

پارک جو وون گفت: “زمان ارزشمندی بود که فصل گذشته را با داده ها سازماندهی و تحلیل کنیم. وی گفت: این موضوع برای بازیکنان بسیار مفید خواهد بود و می گوید در آینده سیستم منظم تری ایجاد می شود.

[ad_2]