ژانویه 24, 2021 By haminp 0

شهروندانی که از COVID-19 طولانی تر ، دومین صندوق امداد رسانی در برابر حوادث رنج می برند

[ad_1]

[영천타임뉴스 = 김병철]پس از اولین حمایت سال گذشته از کلیه هزینه های زندگی شهروندان در فاجعه Gyeongbok ، Yoncheon City اعلام کرد که تصمیم گرفته است از دومین صندوق کمک به فاجعه Yoncheon حمایت کند
این شهر پیش از تعطیلات سال نو میلادی ، یک کارت اعتباری 100000 درصدی به ازای هر نفر به شهروندانی که با کرونا 19 تمدید شده دست و پنجه نرم می کنند ، ارائه می دهد. این یارانه بلایا پس از به اشتراک گذاشتن دیدگاه ها درباره پرداخت دوم یارانه بلایا به مدت 4 روز از پانزدهم تا هجدهم با اعضای شورای شهر و بحث و گفتگو توسط ستاد مدیریت و ایمنی بلایا ، تصمیم گیری شد.
یارانه های فاجعه از 4 فوریه تا 30 ژوئن از ساعت 0 22 به تمام شهروندان دارای آدرس در شهر یونگچون پرداخت می شود. رسید را هم سرپرست خانوار و هم اعضای خانواده می توانند بگیرند و اگر مأموری آن را برد می توانید با کارت شناسایی و وکالتنامه از آن دیدن کنید و کارت اعتباری تا 30 ژوئن معتبر است.
این شهر بدون تعطیلات آخر هفته از 4 تا 10 فوریه برای توزیع روان کمک به بلایا باز است. بر اساس میزبان ، 4 روز تعداد زوج سال تولد است ، 5 روز تعداد عجیب سال تولد است و از روز 6 بدون در نظر گرفتن سال تولد ، به دست آوردن آنها امکان پذیر است.

[ad_2]