ژانویه 18, 2021 By haminp 0

شهردار Tae-Jung Hur داژئون با تنظیم سیستم حاکمیت شرکتی و همکاری شرکتی ، محیط رشد شرکت را تقویت می کند

[ad_1]

جلسه تجاری هفتگی صندلی های هئه ته یونگ شهردار داژئون که به صورت فیلم در تالار شهر برگزار می شود

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هور تائه یونگ دستور ایجاد یک سیستم حاکمیت شرکتی و یک سیستم همکاری شرکتی برای مدیریت حرفه ای تر و پشتیبانی از مشاغل محلی را صادر کرد.

شهردار هئو تائه یونگ در یک جلسه کاری هفتگی که در هجدهم هجدهم به صورت فیلم در تالار شهر برگزار شد ، “این شرکت نباید از طریق پیام های رسانه ای از نشت یا مشکلات در بازار شهر اطلاع داشته باشد و پس از آن به آن پاسخ دهد.” ما باید محیط را تقویت کنیم ، که در آن می توانیم رشد کنیم و رشد کنیم. “

به طور خاص ، Tae-Jung Heo ، شهردار Daejeon ، افزود: “تمرکز بر همکاری در شبکه های تجاری منطقه ای و همچنین حمایت از فعالیت های مختلف تجاری مهم است. در این روند ، روند شرکت ها و موسسات قابل درک است. و از یک رویکرد فعال برای حل مسئله استفاده کنید. ” .

همچنین در این روز ، شهردار هئو ته جونگ دستور داد تا تلاش های عمیق تری برای محافظت از افراد آسیب پذیر متناسب با برف شدید و سرما در سال جاری انجام شود.

شهردار ته جونگ ، شهردار دژئون ، گفت: “ما باید مراقبت های خود را برای افراد محروم مانند سالخوردگان که تنها زندگی می کنند و راهزنان در روستاهایی که کمترین حق زندگی در روزهای بسیار سرد زمستان را دارند ، افزایش دهیم.

بعلاوه ، هور تائه یئونگ ، شهردار داژئون خواستار تلاش بیشتر برای مدیریت قرنطینه شد تا روند نزولی اخیر در موارد تاج تایید شده 19 ادامه یابد.

شهردار هئو تائونگ گفت: “با مشارکت شهروندان و فداکاری کادر پزشکی ، تعداد بیماران تایید شده در شهر ما در پایین ترین سطح در شهرهای پایتخت سراسر کشور حفظ می شود که منجر به ثبات می شود.” مشکل با موارد تأیید شده ، از جمله عفونت گروهی در هر زمان ایجاد می شود. دستور داد “جواب”.

هی Taejong ، شهردار داژئون ، گفت: “به دلیل طولانی شدن بحران تاجگذاری ، حقوق بقای خود اشتغالی تهدید می شود و وضعیت دشوار ادامه دارد.” “به غیر از دولت ، ما باید راهی پیدا کنیم تا به صورت فردی به شهر خود کمک کنیم.

روز بعد ، شهردار هئو تائونگ درباره موضوعات فعلی ، مانند اتمام اجرای اولیه برنامه های فعلی و خاص مدیریت شهری برای سال جدید ، بحث کرد.

[ad_2]