فوریه 1, 2021 By haminp 0

شهردار Tae-Jung Heo داژئون 2 میلیون وون و 1 میلیون وون ضرر ویژه برای شرکتهایی که از فعالیت جمعی و محدود ممنوع هستند پرداخت می کند

[ad_1]

شهردار دائه جئونگ ، هور تائه جئونگ به تالار یکم شهر گفت که از خسارات صاحبان مشاغل کوچک و افراد مستقل که از جمع آوری و محدود کردن فعالیت های تجاری ممنوع شده اند ، پشتیبانی کند.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هور تائونگ اعلام کرد که حمایت مستقیم از دست دادن صاحبان مشاغل کوچک و افراد مشاغل آزاد را که از انجام فعالیت های تجاری ممنوع یا محدود شده اند تشویق می کند تا بتواند به دلیل طولانی شدن کرونا 19 ، یک فرود نرم برای اقتصاد عمومی ایجاد کند. .

شهردار هئو ته یونگ در جلسه توجیهی در تالار 1 گفت: “همانطور که دولت فاصله خود را قبل از تعطیلات سال نو میلادی افزایش می دهد ، آه ناامیدی در بین صاحبان مشاغل کوچک و افراد مشاغل مستقل افزایش می یابد.” ) وی گفت: “خوب ، اما این برای جبران خسارت قرنطینه به قربانیان کافی نبود.”

“شهر ما تصمیم گرفته است یارانه ضرر ویژه ای را برای تخفیف بخشی از خسارت ارائه دهد.” “هدف 28500 شركت است كه از مشاغل محدود و محدود ممنوع هستند. من اطمینان خواهم داد که همه اینها را قبلاً دریافت خواهید کرد. “

وی اظهار داشت: “این فاصله تا تعطیلات سال نو میلادی در حال افزایش است ، اما بسته به شرایط موجود ، ما به دولت پیشنهاد داده ایم که ساعات کار صاحبان مشاغل کوچک را تمدید کند.” “شهروندان به خوبی با بحران کرونر کنار می آیند.”

“اخیراً ، شیوع عفونت گروهی در منطقه باعث نگرانی شهروندان شده است و صاحبان مشاغل کوچک خسارت زیادی متحمل شده اند ، بنابراین متأسفانه من شهردار هستم.” “به دلیل شرایط مالی شهر ما مبلغ ناکافی است ، یارانه ناامید کننده است. امیدوارم که برای افراد کوچک تجاری که در آنجا اسکان داده شده اند مفید واقع شود. “

شهردار هئو تای جونگ گفت: “اول ، ما 2 میلیون درآمد کسب شده برای حدود 600 نوع مشاغل را كه به طور جمعی ممنوع هستند ، پرداخت خواهیم كرد و 1 میلیون برنده هر صندوق حمایت از ضرر ویژه مشاغل با مشاغل محدود در 30،000 كرسی.” با استفاده از اطلاعات شركت ، اولین پرداخت از 5 فوریه تا تعطیلات سال نو میلادی انجام می شود و کسانی که اولین پرداخت را از دست داده اند یا اعتراض دارند ، بلافاصله پس از تعطیلات درخواستی دریافت می کنند و تا اواسط ماه جاری پرداخت را به اتمام می رسانند. من این کار را خواهم کرد. ”

علاوه بر این ، وی توضیح داد ، “در این حمایت ویژه از ضرر ، ما همچنین از شركتهایی پشتیبانی خواهیم كرد كه بیش از حد توان صاحبان مشاغل كوچك در مشاغل منع شده توسط مشاغل محدود یا محدود شده است و اگر چندین مشاغل خود را اداره كنید ، پرداخت انجام می شود. برای هر سایت تجاری به عنوان یک کسب و کار ثبت شده است. “

سرانجام ، هئو ته جئونگ ، شهردار داژئون گفت: “برای پرداخت جهانی و انتخابی یارانه بلایایی که در حال حاضر در سیاست بحث می شود ، ما در حال بررسی وضعیت گسترش کرونا 19 هستیم ، اما ما معتقدیم که کل یارانه ملی مورد نیاز است برای بلایا برای چرخه اقتصادی با فضیلت با ترویج مصرف و غیره وی گفت: “این نقش اصلی دولت است و مقامات محلی نیز باید در ترمیم معیشت مردم نقش مکمل داشته باشند.”

وی تأكید كرد: “به همین منظور ، شهر به دنبال سهمی در سطح شهر یا اقدامات حمایتی اضافی هنگام پرداخت یارانه دولت برای بلایا است. ما همچنین برای اقدامات نشاط آماده خواهیم شد.”

[ad_2]