فوریه 4, 2021 By haminp 0

شهردار Daejeong ، Heeee-jung و آژانس توسعه صنعت علوم Daejeon به عنوان پلی برای نوآوری منطقه ای عمل خواهند کرد!

[ad_1]

شهردار داژئون ، هئو تائه جئونگ در مراسم افتتاحیه برگزار شده در آژانس ارتقا Industry صنعت علم Daejeon در چهارم سخنرانی خوش آمد گویی کرد.

شهردار داژئون ، هئو تائه جئونگ در مراسم افتتاحیه برگزار شده در آژانس ارتقا Industry صنعت علم Daejeon در چهارم سخنرانی خوش آمد گویی کرد.

شهردار داژئون ، هئو تائه جئونگ در مراسم افتتاحیه ای که در چهارمین روز در آژانس ارتقا Industry صنعت علم دائژون برگزار شد ، سخنرانی خوش آمد گویی کرد.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] آژانس ترویج علم Daejeon (از این پس DISTEP) راه اندازی Daejeon Grand Design Global Design City (از این پس Grand Design) را از چهارم اعلام کرد.

* DISTEP: موسسه علوم و فناوری داژئون برای مشاغل و مردم

این رویداد همچنین به صورت مستقیم از کانال YouTube پخش شد.

هو تئه جئونگ ، شهردار دژئون در سخنرانی خوش آمد گویی خود گفت: “ما با طراحی با شکوه (4 هدف و 12 استراتژی) داژئون ، یک شهر علمی که فقط با تصاویر نقاشی شده است ، آینده ملموس دائژئون را نشان خواهیم داد.” “در آینده ، با تمرکز بر DISTEP. وی گفت: ما با حل گام به گام مشکلات بزرگ علم و صنعت ، سرمایه علمی ، مرکز رشد نوآوری کره را به اتمام خواهیم رساند.

شهردار داژئون ، هئو تائه جئونگ در مراسم افتتاحیه ای که در چهارمین روز در آژانس ارتقا Industry صنعت علم دائژون برگزار شد ، سخنرانی خوش آمد گویی کرد.

Daejeon City موقعیت خود را به عنوان پایتخت علمی از طریق سیاست های کلیدی مانند اعلامیه شهر ویژه انقلابی چهارم ، وظایف Deejeon New Deal 100 و شهرهای مصنوعی مبتنی بر هوش مصنوعی تثبیت کرده است.

سال گذشته ، کیم میونگ سو ، رئیس انستیتوی تحقیقات استاندارد و علوم کره ، پایه های تحقیق را در منطقه ویژه دائدئوک ریخت ، به عنوان معاون اول شهردار علوم کشور منصوب شد و سیستم اداری به عنوان یک شهر علمی با راه اندازی Destep (کارگردان Young-ju Ko).

در این روز ، معاون شهردار علوم ، کیم میونگ سو از یک طراحی چشمگیر با چشم انداز “Daejeon ، یک شهر علمی جهانی که چهارمین انقلاب صنعتی را با شهروندان انجام می دهد” ، △ شهری که با علم به خوبی زندگی می کند announced شهری که از شهر علمی لذت می برد ، اعلام کرد شهری که از علم احساس خوبی دارد … جهانی شدن با علم او چهار هدف را شامل شهرها و دوازده استراتژی دقیق از جمله تحقیقات منطقه ای و نوآوری برای همگرایی اعلام کرد.

معاون علمی شهردار کیم من سو گفت: “شورای برنده شدن اقتصادی و علمی در دسامبر تأسیس شد و همه سازمان های شرکت کننده به طور مشترک پروژه های مفصلی را برای اجرای پروژه های بزرگ اجرا می کنند.” گفت

پس از اعلام شهردار علوم ، مراسم افتتاحیه DISTEP برگزار شد.

DISTEP یک سازمان برنامه ریزی کلیدی در داژئون است ، که علم و فناوری را در منطقه ویژه Daedeok با شرکت های محلی متصل می کند و صنعت رشد آینده در منطقه را کشف و ارتقا می دهد. او استخدام 21 کارمند خود را به پایان رساند و امروز کار خود را با جدیت اعلام کرد.

در مراسم افتتاحیه این روز ، مدیر Young-jo Ko ، بر اساس ارزشهای اصلی اتصال ، اشتراک ، انسجام و نوآوری DISTEP ، planning برنامه ریزی یکپارچه ای که منابع منطقه ویژه Daedeok را با منطقه متصل می کند △ ایجاد سکوی جهانی نوآوری باز analysis تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری و بهره وری سرمایه گذاری چهار هدف از جمله بهبود و ایجاد اکوسیستم نوآوری همگرا و هشت استراتژی اجرایی دقیق را اعلام کرد.

همچنین مشخص شد که ساختار سرمایه گذاری بودجه تاکنون ، که عمدتا به بودجه دولت مرکزی و پروژه های تدارکات عمومی بستگی دارد ، به تدریج تغییر خواهد کرد و با استفاده از فرصت های تحقیقاتی مانند کمک های مالی در منطقه ، به یک نهاد اصلی منجر می شود که نوآوری منطقه ای را بر عهده دارد .

[ad_2]