ژانویه 23, 2021 By haminp 0

شهردار Daejeon Tae-Jung Hur با ایجاد 1 تریلیون بودجه Daejeon New Deal فعالیت های نوآورانه و مشاغل نوپا را تشویق می کند

[ad_1]

شهردار داژئون ، هور تائه جئونگ از کمیته راه اندازی جوانان دائجون ، مرکز استارتاپ های جوانان بازدید کرد و جلسه ای را برگزار کرد.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هور تائونگ تأکید کرد که با ایجاد سرمایه گذاری و حمایت مالی در بخش غیرحضوری و دیجیتال ، با راه اندازی صندوق جدید معاملات از نوع Daejeon برای حمایت از شرکت های نوپا تا سال 2025 ، وی مشاغل نوآورانه و شرکت های نوپا را تشویق می کند.

شهردار هئو تای جونگ از کمیته کارآفرینی جوانان Daejeon ، مرکز کارآفرینی جوانان در 22th بازدید کرد و گفت: “Startup Park and Re-challenge Innovation Campus (2020-2022، 13،000㎡، 30.7 میلیارد درآمد) و خیابان تخصصی Joongang-ro برای فعالیتهای اجتماعی (بستر رشد شرکتهای اجتماعی: 2021). ، 4000 مترمربع ، 3.5 میلیارد درآمد) و غیره امسال ، با سرمایه گذاری 49 میلیارد درآمد کسب شده برای ایجاد و حمایت از بنیاد نوپا ، سعی خواهیم کرد اکوسیستم استارت آپ را از طریق مرکز اصلی شهر و از طریق منطقه ویژه Daedeok احیا کنیم. “

کمیته کارآفرینی جوانان Daejeon در آگوست 2018 برای احیای فرهنگ کارآفرینی جوانان Daejeon راه اندازی شد و در مجموع از 225 بنیانگذار مشاغل جوانان ، شرکت های ارشد و اعضای کمیته عملیات تشکیل شده است.

در این روز ، تائه یونگ هئو ، شهردار داژئون ، نظرات خود را در مورد احیای استارتاپ های پر خطر با نمایندگان استارتاپ های جوان ، از جمله لی میونگ کی ، رئیس کمیته راه اندازی جوانان Daejeon در استارتاپ پارک D1 در گونگ دونگ به اشتراک گذاشت و توصیه های مقامات را شنید.

لی مون کی ، رئیس کمیته راه اندازی جوانان Daejeon ، گفت: “کمبود فرصت های شبکه ای برای شرکت های تازه کار داوطلب اولیه وجود دارد.” او پیشنهاد کرد.

شهردار Daejeon Hur Tae-jeong گفت: “پروژه Starte Park Daejeon شامل ایجاد یک اکوسیستم کارآفرینی خودپایدار برای خصوصی و عمومی و یک روز نمایش برای جذب سرمایه گذاری و عملکرد شرکت ها ، همراه با تخصص خصوصی و زیرساخت های عالی کارآفرینی محلی بود. سعی خواهم کرد به هم افزایی شرکتهای نوپا دست یابم. ”

وی همچنین تأكید كرد ، “استارتاپ هایی كه مشاغل جدیدی با ایده ها و تخیل خلاق ایجاد می كنند ، كلید رشد نوآورانه ای هستند كه می توانند بحران ها را پشت سر بگذارند” و تأكید كرد: “حمایت کافی لازم است تا جوانان در منطقه ما بتوانند ایجاد مشاغل جدید را از طریق شرکت های نوپا “انجام داد

وی افزود که به ایجاد یک شبکه ایمنی کارآفرینانه قوی که به جوانان اجازه می دهد رویای بزرگی و دوباره برخاستند ، حتی اگر شکست بخورند ، توجه و پشتیبانی خواهد کرد.

شهردار Daejeon Hur Tae-jeong ، که از شرکت ارگانیک Precision Bio بازدید کرد ، سپس با مدیر عامل شرکت Kim Han Shin ملاقات کرد ، در محل تولید کیت تشخیصی آنتی بادی و آنتی ژن Corona 19 گشت زد و کارکنان را تشویق کرد.

رئیس جمهور کیم هان شین از شرکت Precision Bio Co.، Ltd. پیشنهاد کرد: “هنگامی که آزمایش بالینی کیت تشخیص سریع آنتی ژن به پایان رسید و برای استفاده تأیید شد ، لطفاً برای گسترش استفاده از آن در منطقه داژئون همکاری کنید.”

وی همچنین گفت: ما در نظر داریم استعدادهای محلی را در حدود ماه آوریل استخدام کنیم و امیدواریم که در جلسات توجیهی و نمایشگاه های نمایندگی شرکت ها در دانشگاه های محلی شرکت کنیم.

در پاسخ ، شهردار Daejeon Hur Tae-jeong پاسخ داد: “ما به خرید سریع کیت تشخیصی آنتی ژن برای بازرسی سریع از امکانات عفونی ادامه خواهیم داد.” “با شناسایی تقاضا برای شرکت های ارگانیک ، ما از جستجوی کار در ارتباط با گروه های دانشگاه بیولوژیکی پشتیبانی می کنیم. منصفانه می توانیم شرکت را ارتقا دهیم و افراد را استخدام کنیم. ”

علاوه بر این ، “ناحیه تنظیم مقررات پزشکی به شما کمک می کند تا کمپانی های کیت تشخیصی داژئون به سرعت تجاری شوند.” شرکت ها می توانند از آن برای توسعه زودهنگام بیماری های عفونی استفاده کنند. “ما قصد داریم ایجاد کنیم”

علاوه بر این ، وی گفت: “ما بر ایجاد یک اکوسیستم نوآورانه جهانی برای صنایع زیستی مانند نماینده مرکزی کره (200 میلیارد درآمد) ، که در آن شرکت های راه اندازی محصولات ارگانیک می توانند آزادانه حرکت کنند و از تجهیزات لازم استفاده کنند ، تمرکز خواهیم کرد و مرکز دارویی مبتنی بر ژن برای تولید سریع (15 میلیارد بوی بد). “

شرکت Bio Precision Bio اولین دستگاه تشخیصی TRD جهان را بر اساس تصاویر دو بعدی تولید و تجاری کرد.

علاوه بر این ، دو کیت تشخیص سریع آنتی بادی های Crown 19 در ژوئیه گذشته به بازار عرضه شد که در اروپا ، آسیا و خاورمیانه فروخته می شوند. بر اساس واکنش اتصال آنتی ژن و آنتی بادی ، یک کیت تشخیصی آنتی ژن که می تواند عفونت تاج 19 را تشخیص دهد ، ظرف 20 دقیقه در محل موجود است. همچنین Exxia COVID-19 Ag را منتشر کرد.

[ad_2]