فوریه 3, 2021 By haminp 0

شهردار Daejeon Hur Tae-jung ، به معیشت مردم قبل از تعطیلات سال نو میلادی نگاه کنید!

[ad_1]

شهردار هئو ته جیونگ در سومین روز از بازار Shindo Komjirak بازدید می کند ، با بازرگانان دیدار می کند ، قیمت کالاهای مقدس را برای تعطیلات بررسی می کند و فضایل تعطیلات را تقسیم می کند در حالی که شهروندان را که به دلیل ادامه بحران کرونر دشوارتر شده اند ، راحت می کند.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] هور تائه یئونگ ، شهردار داژئون ، قبل از تعطیلات سال نو میلادی در سومین روز از بازار Shindo Komjirak ، کتابخانه گایانگ و دانشگاه منطقه گایانگ بازدید کرد.

نخست ، شهردار هئو Taejong ، که از بازار Shindo Komjirak بازدید کرد ، با شهروندان و بازرگانانی که برای تهیه غذای جشن به منظور بررسی قیمت کالاهای مقدس جشن رفته بودند ملاقات کرد و ضمن دلگرمی به شهروندان که به دلیل طولانی شدن بحران تاج ، سخت تر بودند ، فضایل جشن را به اشتراک گذاشت. .

در ماه آگوست سال گذشته ، شهردار شیندو كومژیراك اولین سرویس تأمین كشور را راه اندازی كرد كه سیستم زنجیره سرد (تأمین یخچال) را با حمایت وزارت توسعه تجارت بازار كوچك و متوسط ​​وزارت فرهنگ و جهانگردی و همه تاجران اجرا می كند. می تواند از طریق تماس های ویدیویی در زمان واقعی با مشتریان ارتباط برقرار کند. او “برنامه مخلوط تحویل” را توسعه داده و در حال کار با آن است.

به طور خاص ، سرویس “گفتگوی زنده” برنامه تحویل جینگل برای جلب رضایت مشتری بسیار زیاد است ، زیرا مشتریان وقتی می خواهند موردی را در برنامه ببینند می توانند با یک تاجر تماس ویدیویی برقرار کنند و آن را مستقیماً بررسی کنند.

شهردار هئو تائونگ با خرید مستقیم کالا در طول جنگ به مشکلات معامله گران گوش فرا می داد و تلاش سخت بازرگانان را برای احیای بازار سنتی از طریق سفارشات آنلاین و خدمات تحویل مطابق با روند دوران پس از تاجگذاری تشویق می کرد.

شهردار هئو تائونگ گفت: “من هر سال به خرید و فروش مردم می پردازم ، اما به نظر می رسد این تعطیلات ، به ویژه احساسات مصرف کننده بسیار کاهش یافته است.” “با ادامه وضعیت تاج 19 برای تاجران ، معامله گران نگرانی ها می تواند عالی باشد. لطفاً بدانید که فعلاً باید قوانین قرنطینه را رعایت کنید. ”

وی سپس از کتابخانه گایانگ ، محلی که قرار است دومین کتابخانه شهرداری در آن ساخته شود بازدید کرد ، به کارهای کتابخانه و پیشرفت ساخت و ساز گوش فرا داد و کارکنان را تشویق کرد.

دومین کتابخانه شهرداری پروژه ای است که هدف آن افتتاح در ژوئن 2023 با ارزش پروژه 29 میلیارد بوی بد برای غلبه بر شکاف های فرهنگی و توسعه متوازن شهری است.

علاوه بر این ، با انعکاس فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی ، فناوری های هوشمند و برنامه های ساخت محیطی ، در مقیاس از 1 سطح زیرزمین تا 4 سطح زمین ساخته خواهد شد و به عنوان یک فضای چند فرهنگی ابتکاری برای تجارب خانوادگی ایجاد می شود.

شهردار هئو ته جونگ گفت: “همانطور که کتابخانه شهرداری دوم در مجاورت خط 2 مترو است ، دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی بسیار خوب است و همانطور که در منطقه مرزی بین Daedeok-gu و Dong-gu واقع شده است ، انتظار می رود بسیاری شهروندان می توانند از آن استفاده کنند. وی خواستار افزایش تدریجی ما شد و گفت: “ما در چارچوب رفاه آموزشی جهانی نقش خود را ایفا خواهیم کرد ، که تحقیقات فکری را بدون هیچ محدودیتی برای پیر و جوان برآورده می کند.”

سرانجام ، شهردار هئو Taejong ، که از منطقه گوانگدونگ از اداره پلیس دونگبو بازدید کرد ، کار سخت یک افسر پلیس را که بیش از حد برای امنیت شهروندان کار می کرد بدون استراحت حتی در فصل تعطیلات ، تسلی گفت.

از طرف دیگر ، Daejeon City اقدامات گسترده ای را برای تعطیلات توضیحی ایجاد کرده و 67 سیاست را در 8 زمینه شامل مدیریت قیمت تعطیلات ، حفاظت از محیط زیست ، ثبات زندگی برای مردم عادی و کاهش مشکلات زندگی از 1 تا 14 فوریه ترویج کرده است.

[ad_2]