فوریه 2, 2021 By haminp 0

شهردار Daejeon Heo Tae-jeong در روز ایمن سیستم علامت شکایت مدنی Nu Review را مبتنی بر هوش مصنوعی نصب می کند!

[ad_1]

شهردار دژئون ، هئو ته جئونگ ، سیستم اطلاعاتی را برای یک دادخواست مدنی مبتنی بر هوش مصنوعی ، Nu Review بررسی می کند ، که در تاریخ دوم در شهر هال نصب شده است.

ته جونگ هور ، شهردار Daejeon دستگیری در فیس بوک

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هئو ته جیونگ اعلام کرد که سیستم اطلاعات پیشرفته Nu Review در تاریخ 2 ، یک روز قبل از اولین روز سوئو در سالن شهر نصب شده است.

شهردار هه تای جونگ توضیح داد که “وقتی یک فرد معلول از طریق صوت یا زبان اشاره از اطلاعات مربوط به دادخواست های مدنی مطلع می شود ،” اولین فناوری تشخیص زبان اشاره در جهان مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) استفاده شد. ” ، با صدا یا فیلم سه بعدی به زبان اشاره پاسخ می دهد. “

وی افزود: “همچنین می توان صفحه ترمینال را مستقیماً لمس کرد تا هر کسی بتواند از آن استفاده کند ، خواه معلولیت داشته باشد یا نه.”

Daejeon City اعلام کرده است که توسعه سیستم اطلاعات دادخواست مدنی (از این پس “Nu Review”) را به اتمام رسانده است ، که برای اولین بار در جهان از فناوری تشخیص حرکت مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده می کند و این سرویس را راه اندازی می کند. در 3 فوریه ، روز زبان اشاره کره ای.

Nu Review یک پایانه اطلاعاتی بدون سرنشین مجهز به هوش مصنوعی است و اطلاعات مربوط به دادخواست ها و سیاست های مدنی Daejeon City و اطلاعات مربوط به ایستگاه های اصلی مترو را با توجه به ویژگی های بینایی و ناشنوا ارائه می دهد.

سیستم های اطلاعاتی بدون سرنشین موجود در تسهیلات عمومی مبتنی بر متن هستند و استفاده از آنها را برای افراد کم بینا و ناشنوا مشکل می کند ، به ویژه افراد کم شنوا که از زبان اشاره به عنوان زبان روزمره استفاده می کنند از رمزگشایی سریع شخصیت ناراحت کننده هستند.

Nu Review هنگامی که فردی که دارای اختلال بینایی یا شنوایی است از طریق صوت یا زبان اشاره از اطلاعات مربوط به یک برنامه مدنی مطلع می شود ، اطلاعات صوتی یا سه بعدی (3D) را به زبان اشاره ارائه می دهد و امکان لمس مستقیم صفحه ترمینال وجود دارد. همه می توانند به طور مستقل از آن استفاده کنند.

Daejeon City برای ارائه دادخواست های مدنی ، گذرنامه ، اطلاعات رفاهی ، تاریخچه مترو و اطلاعات تسهیلات ، Nu Review را در 4 سالن شهر و 2 ایستگاه مترو (ایستگاه City Hall و ایستگاه Daejeon) نصب کرده است.

علاوه بر این ، یک سرویس ویدئویی همراه با زبان اشاره راه اندازی خواهد شد تا افراد کم شنوا بتوانند اطلاعات مربوط به دادخواست های مدنی ، پیام ها و اطلاعات رویداد را از Daejeon City به عنوان تصاویر زبان اشاره از طریق دستگاه های تلفن همراه مشاهده کنند.

* روز زبان اشاره کره ای: در 22 دسامبر سال 2020 ، “قانون زبان اشاره کره ای” اصلاح شد و هر سال 3 فوریه به عنوان “روز زبان اشاره کره ای” نامگذاری شد.

[ad_2]