ژانویه 28, 2021 By haminp 0

شهردار Daejeon در Heo Tae-jeong ، مجتمع صنعتی Daejeon ، پر از استعدادهای محلی و فن آوری نوآورانه ، به دومین دوران اوج خود می رسد!

[ad_1]

هور تائه یونگ ، شهردار داژئون در تاریخ 28th از شرکت مدیریت مجتمع صنعتی Daejeon در Daehwa-dong بازدید کرد و پیشنهادهای نمایندگان شرکت های محلی ، از جمله مدیران مجتمع های صنعتی را شنید.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار دائژون ، هور تائهونگ در تاریخ 28th اعلام کرد که برای بازدید فعال از پروژه بازسازی مجتمع صنعتی Daejeon و پشتیبانی فعال از آن ، از شرکت مدیریت مجتمع صنعتی Daejeon که امسال 50 سالگرد خود را جشن می گیرد بازدید خواهد کرد. .

شرکت مدیریت مجتمع صنعتی Daejeon در ژوئیه 1971 به عنوان انجمن ارتقاx مجتمع صنعتی Daejeon تاسیس شد و 50 سال است که صنعت Daejeon را رهبری می کند. با این حال ، اکنون زمانی است که به دلیل وجود امکانات قدیمی و محیط قدیمی به تغییرات فوری نیاز داریم.

در این روز ، هئو ته جئونگ ، شهردار داژئون ، دیدگاه های عمیق در مورد پروژه بازسازی مجتمع صنعتی داژئون را با ساکنان ، از جمله مدیران مجتمع های صنعتی ، در مجتمع مدیریت مجتمع صنعتی Daejeon در Daehwa-dong به اشتراک گذاشت و به توصیه های مقامات گوش فرا داد. .

کیم جونگ اون ، رئیس شرکت مدیریت مجتمع صنعتی Daejeon گفت: “تعداد شرکت های مجتمع صنعتی Daejeon بسیار محدود است ، بنابراین تعداد شرکت هایی که در حال جابجایی هستند در حال کاهش است و شرکت های مجاز به ورود به شهر باید به صورت مرحله ای منتقل شوند.” برای احیای مجتمع صنعتی ، “باید نرم شود.”

وی افزود: در حال حاضر شرکت مدیریت مجتمع صنعتی Daejeon با مسئولیت مشترک شرکتهای مستاجر و محموله خصوصی Daejeon اداره می شود. وی افزود: در صورت حمایت از استقلال مالی شرکت ، بار مشترک شرکتهای مستاجر کاهش یابد ”

در پاسخ ، هئو ته جئونگ ، شهردار داژئون گفت: “ما از نزدیک به محدودیت های بخش های حرفه ای خواهیم پرداخت تا تصمیم بگیریم که آیا آنها را آسان کنیم یا خیر ، و اگر یک منطقه شهری غیرمجاز که نیاز به تدریج دارد یک سایت جایگزین پیدا کند ، شهر همچنین پشتیبانی می کند. وی پاسخ داد: “ما از دیدگاه های مختلف به دنبال استقلال مالی شرکت مدیریت صنعتی Daejeon هستیم.”

علاوه بر این ، “اگر شهر ، مجتمع صنعتی و مردم محلی با هم همکاری کنند تا یک سیستم تبلیغاتی ایجاد کنند و به طور فعالانه به پروژه های بازآفرینی در حال اجرا طبق برنامه ریزی شده پاسخ دهند ، مجتمع صنعتی داژئون ، پر از استعدادهای محلی و فن آوری نوآورانه ، به اوج شکوفایی خود می رسد. “من جواب دادم.

در همین حال ، پیش بینی می شود که پل هانسم ، که به طور مستقیم مجتمع های صنعتی 45 میلیارد دلاری دانسان و دژئون را که توسط شهر دژئون به دست می آید متصل کند ، تا پایان سال جاری تکمیل شود و برج گائون بیز ، مرکز دانش دانش که می تواند 428 شرکت تازه تاسیس را در خود جای دهد. شرکت ها به شرکت های متوسط ​​نیز به فروش می رسد.

بعلاوه ، ساخت مسکن کمکی مربوط به کار در شرف آغاز است که حدود 21.1 میلیارد هزینه ملی به دست آمده را سرمایه گذاری می کند.

سپس شهردار Daejeon Hur Tae-jeong ، که از شرکت DNF ، آموزشی ویبولیتین ، یک شرکت متخصص در مواد شیمیایی نیمه هادی بازدید کرده است ، با مدیر عامل شرکت مایونگ وون کیم ملاقات کرد و توضیحاتی را در مورد شیشه یکپارچه خورشیدی (BIPV) ساختمان شنید که DNF توسعه داده و پارسال تجاری شد.

شیشه های رنگی موجود بازده و دوام کمی در تولید انرژی دارند و اجرای رنگ های مختلف دشوار است ، در حالی که شیشه های رنگی خورشیدی (BIPV) هیچ محدودیتی در تحقق رنگ ندارند و در برابر تغییر رنگ مقاوم هستند. به طور خاص ، بازده تولید برق در صنعت بالاترین است و فاکتور طراحی در بازار مواد خارجی معماری پاسخ خوبی می دهد.

D&F Co. ، Ltd. در سال 2001 با سرمایه 75 میلیون درآمد تأسیس شد. سالانه 8 تا 12 درصد از فروش خود را به عنوان هزینه تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند و بیش از 20 درصد از کارکنان خود را به عنوان کارکنان تحقیق و توسعه استخدام می کند. محلی سازی مواد الکترونیکی ، شروع با موفقیت در توسعه مواد هسته ای نیمه هادی.

سرانجام ، هئو ته جئونگ ، شهردار داژئون ، از لسلر ، نیروگاه استارت آپ در تجارت انرژی های تجدید پذیر بازدید کرد و مدیر عامل شرکت میئونگ گیون جانگ و کارمندان را تشویق کرد.

شرکت Resler ، آموزشی ویبولیتین در سال 2013 به عنوان یک تجارت خطرپذیر تاسیس شد و به فروش 100 میلیاردی پس از 7 سال تأسیس دست یافته است. سیستم های منحصر به فرد لزلر مانند Smart Grid و Smart Green Village بر اساس تجارت نسل خورشیدی و تجارت انرژی های تجدیدپذیر ساخته شده اند.

به ویژه ، در ساخت نیروگاه خورشیدی ، به جای یک اقدام یک طرفه اپراتور ، به جای ارتباط با ساکنان محلی و مشارکت در توزیع واردات نیروگاه از مرحله برنامه ریزی نیروگاه ، جایزه بزرگ اهدا شد. از مسابقات ملی 2020. بهترین روشها برای تبدیل انرژی “که توسط وزارت تجارت ، صنعت و انرژی سازماندهی شده است و یکی از بهترین روشها مانند برنده شدن جوایز در نظر گرفته می شود.

شهردار Daejeon Hur Tae-jeong گفت: “هر دو D&F و Rezler رهبران تجارت های جدید و تجدیدپذیر هستند و جهت گیری یک شهر پایدار خنثی از کربن و سیاست Green New Deal برای نسل های بعدی که Daejeon City هدف آن است سازگار است. “من فعالانه با تلاشها همکاری خواهم کرد تا پروژه نمایشی در نهادهای عمومی اجرا شود. “

از طرف دیگر ، Daejeon City از پروژه جدید همگرایی انرژی های تجدیدپذیر پشتیبانی می کند و با سرمایه گذاری 44.8 میلیارد دلار کسب شده در منطقه Xingdong برای ایجاد یک مرکز تحقیقات پیشرفته تقسیم خورشیدی در جهان ، صنعت جدید انرژی های تجدید پذیر را ارتقا می دهد. بزرگترین 100 خط آزمایشی و تجهیزات اندازه گیری. دارم روی … کار می کنم.

[ad_2]