فوریه 2, 2021 By haminp 0

شهردار یونگ گو پارک یونگ-شکاف ، “اکنون می توانم صحبت کنم”

[ad_1]

یونگ گپ پارک ، رئیس دفتر یونگ گو

پارک عکس فیس بوک توسط افسر یونگ-گو ، جونگ گو

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در 24 ژانویه ، شهردار پارک جونگ گو ، یونگ گی ، اظهار نظری کوچک در مورد آلودگی گروه COVID-19 ، که در یک دبیرستان و دبیرستان بین المللی بدون مجوز رخ داد ، توسط یک مأموریت والدین در یونگ اداره می شود – گو ، دژئون

برای شهردار دوم ، پارک یونگ گی گفت: “من از ظهور 125 مورد تایید شده در مدرسه بین المللی IEM در جونگ گو ، داژئون خجالت می کشم و از نگرانی ساکنان ، بازرگانان و ساکنان یونگ متاسفم. آخرین در ماه ژوئیه ، ما 10 بار به طور مداوم مدیریت و بازرسی کردیم ، اما از آنجا که این یک مرکز غیرمجاز است که در آن امکانات مذهبی و مدارس با هم مخلوط شده اند ، محدودیت سرکوب با دفتر Junggu ما وجود داشت. “

“سال گذشته ، در 18 سپتامبر ، Daejeon City درخواست قوی برای همکاری برای تأیید از طریق یک فرستاده ارسال کرد ، و در 21 سپتامبر ، ما نامه همکاری برای اقدامات سرکوبگرانه را به شهر Daejeon City و دفتر آموزش شهر Daejeon ارسال کردیم ، اما هیچ گزینه دیگری وجود ندارد. “با این حال ، دفتر ما یونگ گو ادامه داد. به همین دلیل ما بررسی های نگهداری را انجام دادیم.”

علاوه بر این ، “من متوجه شدم كه دانش آموزی كه در مدرسه بین المللی IEM در یونگ گو ، دژئون حضور دارد ، صبح روز یكشنبه 24 ژانویه (بین ساعت 9:00 تا 10:00) در مركز بهداشت عمومی سانچئون و بهداشت عمومی پوهانگ تأیید شد. مرکز شهر وی گفت: “تأیید شد که 3 مایل بود (بسته ، بسته و محکم) و ما تصمیم گرفتیم یک آزمایش تشخیصی برای همه اعضا انجام دهیم.”

شهردار پارک یونگ گی گفت: “در نتیجه ، 125 نفر تایید شدند. پس از امتحان ، دانش آموزان مدرسه بین المللی IEM به تأیید (مثبت) و تأیید نشده (منفی) تقسیم شدند و دسترسی را با مدیر مدرسه بین المللی IEM کنترل کردند. “در شب 24 ، والدین از سراسر کشور برای تحویل دانش آموزان و قطع ارتباط به آنجا اعزام شدند.”

وی گفت: “اگر والدین دانش آموزان را ببرند ، خطر گسترش آنها در سراسر کشور وجود دارد.” ما طرح انتقال را در مرکز زندگی درمانی آسان ، از جمله بیمارستان دانشگاه ملی در چونام طبقه بندی و تأیید کردیم. “

“از صبح روز 25 ، با کمک اداره پلیس مرکزی ، انتقال به اتوبوس دفتر بخش ، اتوبوس تالار شهر ، هر آمبولانس مرکز بهداشت بخش و 119 آمبولانس آتش نشانی انجام شد.” “افراد تأیید نشده متقاعد شدند که خود را در خانه ها منزوی کنند “وی گفت:” ساختمان پس از بازگشت به خانه بسته شد “.

علاوه بر این ، وی گفت: “در تاریخ 26 ، 74 نفر برای شرکت در آزمون برای افراد محلی یا بازدید کنندگان از مدرسه بین المللی IEM پیام متنی ارسال کردند و در نتیجه آزمون ، 74 نفر منفی شناخته شدند.

شهردار پارک یونگ گی گفت: “یک بار دیگر ، احساس کردم که پاسخ اولیه چقدر مهم است” ، گفت: محلی ها و بازرگانان ، کادر پزشکی در مراکز بهداشتی ، کارکنان بخش ، کارمندان اداره پلیس مرکزی و 119 آتش نشان در برابر این وضعیت مقاومت کرده و تحمل کردند ، این موقعیت. وی گفت: “من به خاطر نقشی که در آن بازی کردم بسیار سپاسگزارم.” “استفاده از این فرصت ، فکر می کنم مهمترین کار با ادارات ، Daejeon City ، دفتر آموزش و ادارات پلیس پلیس برای برخورد سریع با یکدیگر است.

[ad_2]