فوریه 4, 2021 By haminp 0

شهردار کیم چونگ سئوپ ، پیشنهادی برای پروژه های در حال انجام راه و رودخانه

[ad_1]

[김천타임뉴스=권오원] روز چهارم ، کیم چونگ سئوپ ، شهردار گیمچئون با گو هئون سانگ ، رئیس اداره مدیریت ساخت و ساز منطقه ای بوسان ، که در تاریخ چهارم از شهر گیمچئون بازدید کرد و دیدگاه های مختلف در مورد مسائل به تأخیر افتاد ، دیدار کرد.

کمیسار کو هنگ کنگ ، که برای تحریک همکاری با مقامات محلی در کاهش تصادفات جاده ای ، که وظیفه اصلی دولت است ، و بازرسی در محل برای ساخت بای پس بزرگراه ملی بین اوکرول و دفتر مدیریت منطقه ای Daerong ، از شهر گیمچئون بازدید کرد. ساخت و ساز در بوسان. نقش شهر گیمچئون مورد تأکید قرار گرفت تا عموم مردم بتوانند با همکاری از جاده با خیال راحت استفاده کنند.

در این نشست ، شهردار چونگ سئوپ کیم گفت که به منظور کاهش تصادفات جاده ای مطابق با اهداف دولت ، این شهر تا آنجا که ممکن است ادامه خواهد داد ، تعریض جاده ها در بزرگراه ملی 59 (بین گیمچئون و سئونسان) برای بهبود دسترسی به به تأیید فرودگاه یکپارچه جدید Daegu. یک بررسی فعالانه از پروژه های ارائه شده توسط دفتر بوسان ، مانند اجرای سریع بزرگراه Yangcheon-Daeryong ، که آخرین بخش کنارگذر است و مشاوره در مورد نصب پل Gamcheon Bae ، رودخانه ملی ، خواستار مشارکت.

[ad_2]