ژانویه 28, 2021 By haminp 0

شهردار هئو ته جیونگ ، داژئون داژئون را در اولویت ایمنی کودک قرار خواهد داد

[ad_1]

ته جونگ هور ، شهردار Daejeon دستگیری در فیس بوک

ته جونگ هور ، شهردار Daejeon دستگیری در فیس بوک

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هور ته جئونگ به طور فعال درگیر چالش ایمنی ترافیک برای از بین بردن مرگ و میر در مناطق محافظت از کودکان است.

چالش ایمنی کودک به مناسبت مرگ در منطقه حفاظت از کودکان در گوانگجو در نوامبر گذشته ، پیام ایمنی اجتماعی مانند “1 توقف ، 2 کشور ، 3 ثانیه ، 4 پیشگیری از تصادف” را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. یک کمپین آنلاین که از طریق نامزدی توزیع می شود.

در روز پانزدهم ، شهردار هئو ته جونگ ، که تحت رهبری شهردار کیم هونگ ژانگ و شهردار دونگ گو هوانگ یینگ هو شرکت می شود ، گفت “از شما برای شرکت در چالش مهم تشکر می کنم” و تأکید کرد که “ریشه کن کردن جاده حوادث کودکان ، آینده داژئون ، مهمترین چیز در دوران پایین بودن موالید و پیری است. “

علاوه بر این ، وی افزود: ما تلاش خواهیم کرد تا سیاست های ایمنی ترافیکی هوشمند را که تلفیق سخت افزار و نرم افزار است ، مانند بهبود امکانات در مناطق محافظت از کودکان و اقدامات ایمنی ترافیک ، ارتقا دهیم.

شهر دژئون با تعیین مناطق جدید و گسترش کودکان در 42 مدرسه ابتدایی ، از جمله دبستان یونگ جئون ، با هزینه پروژه 3.4 میلیارد درآمد در سال جاری ، امکانات ایمنی ترافیک را بهبود بخشیده است. وی قصد دارد کمپینی را برای گسترش فرهنگ حمل و نقل ترویج کند.

در همین حال ، شهردار هئو تائه جونگ ، یک مقام شهرداری را با چهار فرزند منصوب کرد تا به عنوان یک شرکت کننده در چالش بعدی به عنوان یک شرکت کننده در مدرسه حضور یابد ، یک فرد مسن آسیب پذیر در برابر تصادفات جاده ای ، و رئیس جمهور کوون جونگ ، اخیراً از شهر دژئون ، مشارکت را از روش قبلی مشارکت در رله ، که بر خدمات عمومی متمرکز بود ، به طبقات مختلف اجتماعی.

[ad_2]