ژانویه 31, 2021 By haminp 0

شهردار سجونگ لی چون هه برای تحقق خودمختاری ساکنان ارتباط برقرار می کند

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] لی چون هی ، خود فرماندار ویژه سجونگ ، یک جلسه آنلاین با اعضای اولین انجمن ساکنان Jochiwon-eup (رئیس کیم یونگ او) برای افزایش آگاهی از استقلال ساکنان برگزار کرد.

این جلسه اولین جلسه بین شهردار لی و انجمن ساکنان محلی Jochiwon-eup بود و با بحث در مورد مجموعه ای از توصیه ها برای احیای استقلال ساکنان و فعالیت های انجمن ساکنان برگزار شد.

شورای شهروندان Jochiwon-eup در مجموع از 38 عضو شامل 20 مرد و 18 زن تشکیل شده است و از اول کار خود را آغاز می کند و به عنوان نماینده محلی برای رسیدگی به موضوعات محلی طی دو سال آینده فعالانه فعالیت خواهد کرد.

انجمن ساکنان یک سازمان نمایندگی از ساکنان در سطح eup-miyon-dong است که در مقایسه با کمیسیون خودگردان ساکنان موجود ، اختیارات و مسئولیت های آنها تقویت شده است. افراد 16 ساله یا بالاتر می توانند در منطقه شرکت کنند.

نقش های اصلی آن عبارتند از: مدیریت برنامه مدیریت محلی مسکن ، مشاوره در مورد بودجه مجمع عمومی عمومی مسکونی میون دونگ و سایر موارد. و نقشی محوری در اجرای دموکراسی روستایی و ارتقا of شکل گیری جوامع محلی خواهد داشت.

جلسه در آن روز با استفاده از یک سیستم کنفرانس ویدیویی غیر حضوری (ZOOM) برای جلوگیری از گسترش کرونا 19 برگزار شد.

شهردار لی چون هی گفت: “من امیدوارم که انجمن ساکنان ، که در قلب خودمختاری محلی است ، به عنوان یک مدل از استقلال ساکنان ، به نمایندگی از شهر Sejong در Jochiwon-eup ، که دارای سابقه ای عمیق است ، احیا شود. و سنت “او گفت.

در همین حال ، این شهر قصد دارد در ماه فوریه جلسات آنلاین را با انجمن های ساکنان در یونگ میون ، گونام میون و سوجونگ میون ادامه دهد.

[ad_2]