فوریه 1, 2021 By haminp 0

شهردار دژئون ، هئو ته جونگ گرمی را به همسایگان نیازمند تعطیلات سال نو میلادی می رساند

[ad_1]

روز اول ، هور تائه یئونگ ، شهردار داژئون از خانه پیونگانگ بازدید کرد و اقلام تسلیت را تحویل داد و به ساکنان و کارگران این مرکز ابراز تشویق کرد.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هور تائه یئونگ ، امکانات اجتماعی مانند امکانات برای معلولان ، م institutionsسسات مربوط به سالمندان و کمک به خود برای افراد بی سرپرست را گرد هم آورده تا فرهنگ گرامی را برای احترام به تعطیلات سال نو قمری گسترش دهند.

در تاریخ یکم ، شهردار هئو ته جیونگ به طور حضوری از خانه پیونگانگ (داوا-دونگ ، دایدوک-گو) و سانشاین هان زوم (اوژئونگ-دونگ ، دایدوک-گو) بازدید کرد تا وسایل راحتی مانند گوشت گاو ، برنج و میوه را تحویل دهد ، و قصد تشویق ساکنان و کارگران این مرکز را داشت.

مقامات دولتی شهر دژئون ، از جمله شهردار وزارت اداری و علوم ، سپس تصمیم گرفتند از امکانات اجتماعی مانند افراد مسن و افراد دارای معلولیت تا 5 سال بازدید کنند و نیازمندان را آرام کنند.

علاوه بر این ، گواهینامه های هدیه برای بازارهای غیر دریایی یا سنتی از طریق جوامع خودمختار به 16302 خانوار دریافت کننده زندگی اساسی تحویل داده می شود و جعبه های ناهار به شکل قلب در تعطیلات در اختیار همسایگان محروم مانند بی خانمانها و راهزنان قرار می گیرند.

شهردار دژئون ، هئو تائونگ گفت: “همه به دلیل کرونا 19 در شرایط دشواری قرار دارند ، اما هرچه در این زمان سخت تر باشد ، بیشتر به مراقبت از همسایگان نیازمند خود نیاز داریم.” او گفت: “لطفا عشق را بیاورید و علاقه به طوری که همسایگان از نظر اقتصادی سخت و دشوار بتوانند تعطیلات سال نو را در ماه گرم سپری کنند. “پرسید.

[ad_2]